Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /usr/home/Raffael/domains/solojuve.com/public_html/administrator/components/com_easysocial/includes/privacy/privacy.php on line 297
 •   Św1Stu LbTp vel Up1zGaNy ~ skomentował ten post.
  Hmm.. Martwi mnie trochę sytuacja z SoloJuve. Rozumie, że są urlopy, wakacje itp., ale z drugiej strony nigdy nie widziałem takiej posuchy na tej stronie. Nawet na Facebooku podobna sytuacja np. z meczami z ICC, gdzie były dodane tylko dwie grafiki z pierwszego spotkania z Bawarczykami ( do przerwy i końcowy wynik). Ani tu ani tam nie było skrótu z Villa. Można by tak dużo wymieniać. Niby miały być jakieś rekrutację, ale nic nie widać na horyzoncie aby co miało ruszyć. Na JP też przez jakiś czas był przestoj, ale teraz coś nadrabiaja i szkoda, bo mogliśmy być trochę bardziej na bieżąco niż oni. Mam nadzieję, że to tylko chwilowe, bo nie chce być częścią Jp a SJ.
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  • Niestety z bólem serca muszę się zgodzić. Jeszcze całkiem niedawno ktoś larum o to podnosił. Wtedy jeszcze broniłem SJ. Wiadomo przecież, ze to nie prNiestety z bólem serca muszę się zgodzić. Jeszcze całkiem niedawno ktoś larum o to podnosił. Wtedy jeszcze broniłem SJ. Wiadomo przecież, ze to nie praca zarobkowa i każdy robi to z doskoku, mając dużo więcej codziennych obowiązków. Ale faktycznie straszliwa posucha ostatnio. Podobnie o pomstę do nieba woła coraz częstszy analfabetyzm. Dziś, czytając artykuł o Dijcksie aż mnie zęby bolały od gorszej niż fatalna interpunkcji, literówek... ogólnie niskiej jakości treści. Dawniej, kiedy jeszcze pisałem newsy to musiałem wcześniej wysłać jakieś próbki do oceny i liczyć na to, że ich poziom spotka się z akceptacją "góry", a tym samym godny pisania na stronie, która mierzy wysoko. I widząc to co się dzieje obecnie... rozumiem po co to było.

   Dla jasności... Nie mam zamiaru nikogo atakować personalnie. Podobnie serwisu, na którym tyle lat "siedzę" i bardzo lubię. Zwyczajnie mi szkoda pikowania, jakie w ostatnim czasie SJ nam serwuje. Mam nadzieję, że nikt się nie obrazi. Piszę to wyłącznie w dobrej wierze.
     Więcej ...
   0
   0
   0
   0
   0
   0
   Reported
  • Dokładnie Ptasior, to byłem chyba ja bodajże i wtedy jeszcze mnie uspokajali, bo chodziło mi o sytuację jaka zaczęła mieć miejsce tu a na fb, gdzie juDokładnie Ptasior, to byłem chyba ja bodajże i wtedy jeszcze mnie uspokajali, bo chodziło mi o sytuację jaka zaczęła mieć miejsce tu a na fb, gdzie już na tamtą chwilę coś wydawało mi się nie tak, gdyż więcej informacji pojawiało się na facebooku aniżeli na forum. Wtedy jeszcze usłyszałem, że za niedługo powinno być już lepiej, no właśnie powinno, ale niestety nie jest. Tak jak napisałeś, tu nie chodzi o krytykowanie kogoś, bo każdy wie iż ma się pracę, rodzinę czy jakieś obowiązki tylko o dobro strony, która w nowej wersji miała być bardziej rześka i aktywna.

   Co do pisania newsów, tak kiedyś było nawet jak siedziałem na forach a później sam byłem moderatorem czy adminem i sam musiałem sprawdzać kryteria pisania postów czy analiz. Oczywiście miało to swoje plusy, bo jak wiemy ktoś bardziej doświadczony zawsze poprawił błędy czy podpowiedział co i jak.

   Zobaczymy co czas pokaże, oby nasze dobre intencje nie poszły na marne, bo szkoda żeby tak fajna strona ( dla mnie osobiście najlepsza, która trzyma poziom ) upadła . Być może za dużo wzięli sobie obowiązków z tym facebookiem i to ma swoje konsekwencje teraz. Rozumie, że chcąc być konkurencyjnym trzeba iść z biegiem czasu a teraz na tym śmiesznym fb siedzi 3/4 ludzkości. Koniec końcem administracja chyba musi podjąć jakieś konkretne działania. ForzaJuve & SoloJuve!
     Więcej ...
   0
   0
   0
   0
   0
   0
   Reported
  Post jest w trakcie moderacji
  Rzecz została pomyślnie opublikowana w strumieniu. Teraz będzie też widoczna.
Unable to load tooltip content.