Nowa umowa Pjanicia kwestią godzin

Jeszcze w tym tygodniu Miralem Pjanic podpisze nowy i kontrakt z Juventusem.

Według Sky Sport Italia w piątek odbyło się spotkanie przedstawicieli Pjanicia z kierownictwem Juve. Rozmowy zakończyły się porozumieniem w sprawie nowej umowy dla zawodnika. Stacja wyjaśnia, że w trakcie okienka Bianconerim bardzo zależało na zatrzymaniu pomocnika, któremu obiecali sporą podwyżkę. Stara Dama dotrzymała podobno słowa i nowa umowa ma związać Bośniaka z klubem z Turynu do 2023 roku i zagwarantować mu zarobki w wysokości  6,5 miliona euro plus premie.

źródło: football-italia.net

Komentarze (4)

Właściwa reakcja klubu na zainteresowanie innych możnych piłkarskiego świata. A gdzie należna podwyżka dla A.Sandro !?!?!

  Załączniki
 

Widać chcemy pokazać całemu światu, że Juve to już kolejny przystanek do Realu,Barcy czy Bayernu, ale istny top i już raczej nie będziemy puszczać naszych najlepszych graczy tylko starać się ich z całej mocy zatrzymać solidnie wynagradzając.

Co do Sandro, trochę mnie to już irytuje. Chłop nie wypowiadał się publicznie, że chce odejść, siedział po cichu, nawet jego agent milczał, gdzie 3/4 chce wynegocjować lepsze warunki dla swojego piłkarza mówiąc o zainteresowaniu innych klubów a w ostatnim czasie nic o nowym kontrakcie nie wspomniano, gdzie należy mu się jak psu buda. Gdyby chciał odejść już dawno byśmy go widzieli w innych barwach, ale takich graczy się szanuje. Mam nadzieję, że...

Widać chcemy pokazać całemu światu, że Juve to już kolejny przystanek do Realu,Barcy czy Bayernu, ale istny top i już raczej nie będziemy puszczać naszych najlepszych graczy tylko starać się ich z całej mocy zatrzymać solidnie wynagradzając.

Co do Sandro, trochę mnie to już irytuje. Chłop nie wypowiadał się publicznie, że chce odejść, siedział po cichu, nawet jego agent milczał, gdzie 3/4 chce wynegocjować lepsze warunki dla swojego piłkarza mówiąc o zainteresowaniu innych klubów a w ostatnim czasie nic o nowym kontrakcie nie wspomniano, gdzie należy mu się jak psu buda. Gdyby chciał odejść już dawno byśmy go widzieli w innych barwach, ale takich graczy się szanuje. Mam nadzieję, że nowy kontrakt z lepszymi zarobkami dla Alexa pojawi się zaraz po podpisaniu przez Panica swojego.

Czytaj więcej
  Załączniki
 

Sytuację z Sandro warto rozwiązać choćby dlatego, by każdy wiedział na czym stoi. Z drugiej strony, być może temat przedłużenia kontraktu/podwyżki dla Brazylijczyka od początku wykreowały media, i to one wprowadziły zamęt, a tak naprawdę w ogóle nie było sprawy i klub wraz z piłkarzem żyją w dobrym stosunkach, mając na stole ważny kontrakt. A właśnie, umowa Sandro obowiązuje do 2020 roku. To jednocześnie może potwierdzać to, co pisałem, a z drugiej... za około pół roku najpóźniej pasowałoby ją przedłużyć.

  Załączniki
 

Wcześniejsze doniesienia prasowe sugerowały, że "sprawa Sandro" ma być zakończona w trakcie sezonu. Pewnie siądą nad jego kontraktem po dopięciu formalności z Pjaniciem.

  Załączniki
 
Póki co nie ma tu żadnych komentarzy

Najnowsze komentarze

Tabela ligowa

# Zespół Z P R PKT
1 Juventus 30 3 5 95
2 Napoli 28 3 7 91
3 Roma 23 7 8 77
4 Lazio 21 8 9 72
5 Inter 20 6 12 72
6 Milan 18 10 10 64
7 Atalanta 16 10 12 60

Wasze Sondy

Mega ultra super hiper spierdolony
20%
Chujowy
20%
Zjebany
20%
Popierdolony
20%
Cipowaty
20%
Dobry trener :D haha, na prawde to jest chujowaty
0%
Panel Menu