Juve ponownie po Darmiana?

Juventus jest podobno zainteresowany Matteo Darmianem, ale jest mało prawdopodobne, że zawodnik opuści Manchester United w tym miesiącu.

Włoch ma kłopoty z wywalczeniem miejsca w drużynie z Old Trafford w tym sezonie, zaliczając tylko cztery występy w Premier League. Tuttosport donosi, że Bianconeri monitorują sytuację obrońcy, ponieważ 28-latek prawie na pewno opuści Manchester latem. Darmian może grać na obu bokach obrony, na skrzydłach, a nawet jako jako stoper w trzyosobowej defensywie. Jest jednak mało prawdopodobne, że Czerwone Diabły pozwolą mu odejść w styczniu, więc transfer jest bardziej prawdopodobny dopiero w lipcu.

źródło: football-italia.net

Komentarze (4)

Nie, nie i jeszcze raz jest za słaby.

  Załączniki
 

Darmian ma już skończone 28 lat i niby przed nim jeszcze kilka sezonów kopania piłki, ale wielkich szans na rozwój jego kariery już raczej nie widać (chociaż z Włochami różnie bywa i może powrót do ojczyzny pozwoliłby mu na odbudowanie niezłej formy). Nie wiem jak tam z jego zdrowiem, ale może za niewygórowaną kwotę (powiedzmy 15 mln €) przydałby się nam do rotacji z de Sciglio, który miewa dość często jakieś urazy.

  Załączniki
 

De Sciglio to właśnie powinien być gracz do rotacji - my potrzebujemy kogoś lepszego do pierwszego składu! A co do Darmiana, dla mnie definicja nijakości i przeciętności. Z przebłyskami.

  Załączniki
 

Nie ukrywam, że od dłuższego czasu jestem zwolennikiem sprowadzenia do nas Darmian. Włoch był jednym z najjaśniejszych punktów zawodzącej ostatnio kadry, wcześniej był wysoko oceniany za grę w Torino, zaś w Anglii zyskał niezbędne doświadczenie dzięki występom w wielkim zespole. Jest w dobrym wieku i jak sądzę mógłby stać się następcą Sandro, który może opuścić nas latem.

  Załączniki
 
Póki co nie ma tu żadnych komentarzy

Najnowsze komentarze

Tabela ligowa

# Zespół Z P R PKT
1 Juventus 23 2 2 71
2 Napoli 22 2 4 70
3 Roma 17 6 5 56
4 Lazio 16 7 5 53
5 Inter 14 3 10 52
6 Milan 14 8 5 47
7 Sampdoria 13 9 5 44

Wasze Sondy

Real
0%
Barcelona
13%
Bayern
0%
Manchester City
0%
Roma
50%
Sevilla
13%
Liverpool
25%
Panel Menu