Chiellini żąda lepszego kontraktu

chiellini3chiellini6Agent Giorgio Chielliniego stwierdził, że zawodnik chce podwyżki zarobków i jeśli jej nie dostanie, to odejdzie. Jako, że zawodnikiem jest zainteresowany Real Madryt, Davide Lippi powiedział, że jeśli Bianconeri nie spełnią żądań zawodnika, stracą go na rzecz Hiszpańskiego klubu. "To normalne, że wielkie kluby są nim zainteresowane, a nikt go nie zmusza do pozostania w Juventusie. Klub musi udowodnić, ze zależy mu na piłkarzu, gdyż Chiellini zasługuje by zarabiać tyle samo co wielcy piłkarze". Według raportów, celem Beppe Marotty jest zatrzymanie największych gwiazd zespołu - w tym Chielliniego- w klubie.
źródło: goal.com

Komentarze (3)

Cóż, można się było tego spodziewać. Podwyżkę dostać po prostu musi, bo nawet wstyd, że taki Poulsen zarabia dwa razy tyle co on. A Mourinho niech sobie szuka wzmocnień gdzie indziej, szkoda by było żeby się Chiellini zmarnił w Realu.

  Załączniki
 

Juve nie pozwoli mu odejść, Kielon to obecnie nasz główny produkt wizerunkowy, prawdziwy Juventini z charakterem, jestem pewny że zostanie w Juve do końca kariery. Ponoć znalazł sie na liście zyczeń Mourinho i Wengera, to tylko dobrze o nim swiadczy, ale Juve go nie wypuści z rak bo kim mieliby go zastąpić ?

  Załączniki
 

Nie wypuszczą go, jeśli chciałby odejść, dawno by to zrobił, a nie skarżył się że żąda lepszej pensji. Niech mu dadzą 500tys Ojro miesięcznie i zostanie z Nami do końca.

  Załączniki
 
Póki co nie ma tu żadnych komentarzy

Najnowsze komentarze

Tabela ligowa

# Zespół Z P R PKT
1 Juventus 30 3 5 95
2 Napoli 28 3 7 91
3 Roma 23 7 8 77
4 Lazio 21 8 9 72
5 Inter 20 6 12 72
6 Milan 18 10 10 64
7 Atalanta 16 10 12 60

Wasze Sondy

Mega ultra super hiper spierdolony
20%
Chujowy
20%
Zjebany
20%
Popierdolony
20%
Cipowaty
20%
Dobry trener :D haha, na prawde to jest chujowaty
0%
Panel Menu