(SA 10/38): Sassuolo 1 - 0 Juventus

cuadrado5juve290' Koniec spotkania. Juventus po bardzo przeciętnym meczu ulega Sassuolo. Strata do czołówki ponownie powiększa się. 78' Zaza za Dybalę. 60' Pierwsza zmiana w ekipie Starej Damy. Na boisku melduje się Alvaro Morata, który zmienia Mario Mandzukicia. 46' Bianconeri rozpoczęli drugą połowę, oby zakończyła się po ich myśli. 45' Koniec pierwszej połowy. Gra Juventusu jest daleka od ideału, brakuje kogoś kto poukłada grę w środku pola, nie ma klarownych sytuacji do zdobycia gola. Pozostaje mieć nadzieję, że w drugiej połowie będzie lepiej. 39' Nie dość, że nie układa się gra, to teraz jeszcze Juventus będzie musiał grać w 10. Czerwona kartka dla Chielliniego. 27' Strzał z dystansu Paula Pogby, Pegolo wybija na rzut rożny. 21' Sansone zamienia rzut wolny na bramkę. Sassuolo prowadzi 1-0!

18'
Kolejny kartonik. Tym razem dla Leminy po faulu na Sansone. Sassuolo ma groźny wolny sprzed pola karnego. 5' Żółta kartka dla Chielliniego. 1' Piłkarze Sassuolo zaczęli mecz. Przed meczem: W ciągu najbliższych dni Juventus czeka seria ważnych meczów. Bianconeri podejmą dzisiaj Sassuolo, w sobotę w derbowym pojedynku zmierzą się z Torino. Dwa spotkania, dwie szanse, by zbliżyć się do ligowej czołówki. W następny wtorek zespół Massimiliano Allegri czeka wyjazd do Moenchengladbach i kolejne zawody w ramach Ligi Mistrzów. Trener Starej Damy zapewnia, że jego zespół jest skoncentrowany wyłącznie na meczu z Sassuolo i nie wybiega myślami do przodu. Czy Juventus rzeczywiście pokaże się dzisiaj z dobrej strony? Czy będzie w stanie zagrać kolejne dobre spotkanie? Przed nami 90 minut, które będą odpowiedzią na powyższe pytania.