LM (1/6): Manchester City 1 - 2 Juventus

championsleague5juve290' Nie szło w Serie A, wyszło w Lidze Mistrzów! Juventus po emocjonującej drugiej połowie wygrywa 2:1 w Manchesterze. Gole Mandżukicia i Moraty przesądziły o zwycięstwie, w które przed spotkaniem nie wierzyłą większość fanów Bianconerich. Forza Juve! 88' Kapitalny strzał Yaya Toure pod poprzeczkę broni Buffon!

80' Dwa, dwa. dwa jeden!!!! Zamieszanie przed polem karnym City wykorzystuje Alvaro Morata, który iezwykle precyzyjnym strzałem sprzed pola karnego pokonuje Harta!!!! Utrzymamy? 70' Pogba rewelacyjnie dośrodkowuje do Mandżukicia i goooooool! 1:1! 59'
 Genialne parady Buffona po akcji Sterlinga ratują Bianconerich przed utratą drugiego gola. 56' Stały fragment gry po którym piłkę do własnej siatki głową pakuje Giorgio Chiellini. Niestety 1:0 dla City. 45' Koniec pierwszej, wyrównanej połowy. Oba zespoły zafundowały kibicom dużo walki w środku pola, przy czym sporo było niedokładności i ostatecznie piłka nie znalazła drogi do bramki.  32' Najpierw świetna akcja Cuadrado zakończona strzałem okob bramki, a następnie Bony ogrywa obronę Juve, ale fatalnie pudłuje. 22' Mocny strzał z dystansu Fernandinho ponad bramką. 12' Świetna wrzutka Cuadrado i Pogba umieszcza piłkę w siatce! Gol? Nie, sędzie dopatrzył się pozycji spalonej Francuza, jednak powtórki tego nie potwierdziły. 2' Fatalna strata Sturaro w środku pola i tylko rewelacyjne interwencje Buffona ratują Juve przed stratą gola. 1' Zaczynamy! PRZED MECZEM: Po trzymiesięcznej przerwie wracają najważniejsze klubowe rozgrywki w Europie. Pierwszy mecz Bianconerich w Lidze Mistrzów i już rywal z górnej półki. Manchester City znajduje się w obecnie w dobrej dyspozycji i pewnie lideruje w Premier League. Trudno takimi samymi słowami opisać Juventus, który ma za sobą słaby początek rozgrywek ligowych. Trzeba być jednak dobrej myśli i do 90 minuty wierzyć w zwycięstwo Starej Damy. Forza Juve!