WAŻNE OGŁOSZENIE REDAKCJI

WAŻNE OGŁOSZENIE ADMINISTRACYJNE

Z dniem dzisiejszym wszyscy członkowie obecnej redakcji kończą swoją przygodę z SoloJuve.com.

Jednocześnie pragniemy zaprosić na naszą nową witrynę...CHEJUVENTUS.PL

Nasz komentarz :

Obecny stan SoloJuve.com.

Nie jest tajemnicą, że szczególnie w ostatnim czasie witryna nie była w najlepszej kondycji, a głosy krytyki pojawiające się z Waszej strony, tj. od wszystkich osób regularnie odwiedzających witrynę SoloJuve, jak i nasz fanpage na facebooku, były w pełni uzasadnione. Nie wszystkie jednak działania, a w szczególności zaniechania, zależały bezpośrednio od osób zajmujących się redagowaniem na co dzień treści na SoloJuve.com.

Redakcja SoloJuve od bardzo, bardzo dawna prosiła właściciela strony o usprawnienie działania serwisu, zgłaszając swoje, a także wasze pomysły i uwagi, słysząc w zamian głównie same obietnice. Na nową wersję strony (obecną betę) redakcja czekała ponad dwa lata, przez co cierpliwość niektórych się wyczerpała i straciliśmy przez to wiele osób związanych z SoloJuve.

Odkąd światło dzienne ujrzała nowa, bieżąca wersja strony, od publikacji której minął już ponad rok, kontakt z właścicielem serwisu zanikł praktycznie całkowicie. Poskutkowało to utratą wiary i motywacji do kontynuowania projektu SoloJuve przez nieliczne grono osób, które pozostawały aktywne i utrzymywały stronę przy życiu. Z powodu braku kontaktu z właścicielem strony wszystkie inicjatywy, także te zgłaszane przez Was, były skazane na niepowodzenie, w związku z czym najczęściej nigdy nie zostały zaimplementowane.

Inicjatywy te dotyczyły m.in. tak istotnych - również dla nas jako redakcji - aspektów jak wprowadzenie czatu meczowego, ułatwień w tworzeniu newsów, poprawieniu podstawowych błędów czy też przeprowadzenia konkretnego, rzetelnego naboru do zespołu redakcyjnego (ponieważ z biegiem czasu, co również mogliście zauważyć, najnormalniej w świecie brakowało nam rąk do pracy). Inne zgłaszane zastrzeżenia dotyczyły teoretycznie drobniejszych spraw jak zreformowanie systemu komentarzy, który - jak informowaliście - nie był wygodny do przeglądania, szczególnie na telefonach (rozwlekające dyskusje „schodki”).

Przez ostatnie kilkanaście miesięcy niewiele problemów zostało rozwiązanych. Jedyne co mogliśmy usłyszeć od właściciela strony to obietnice, obietnice i jeszcze raz obietnice o ile w ogóle udawało nam się z nim skontaktować.

Obietnice nigdy zostały dotrzymane, a my straciliśmy wiarę, że cokolwiek może się zmienić.

Z powyższego względu z wielkim bólem serca i pomimo sentymentu jaki każdy z nas ma względem SoloJuve, musieliśmy powiedzieć „dość” i podjąć odpowiednie kroki, o czym dalej...

Przyszłość SoloJuve.com.

Skoro cała redakcja odchodzi to jaka przyszłość czeka SJ? – zapytacie. Powiemy Wam szczerze – nie wiemy. Pewnym jest jednak to, że wszyscy redaktorzy, którzy w ostatnich latach tworzyli dla Was treści, czy to na stronie, czy to na facebooku, zdecydowali jednomyślnie o swoim definitywnym rozbracie z witryną SoloJuve. Gdyby nie starania niektórych członków redakcji obecny stan strony (np. newsy nieaktualizowane od wielu dni) oglądalibyście od bardzo, bardzo dawna.

Z powodu braku kontaktu z właścicielem, o czym wspomnieliśmy powyżej, nie mamy tym samym żadnej wiedzy na temat dalszych losów SoloJuve.com.

Pomimo wielu przeciwności losu zapewniamy Was jednak, że cała nasza redakcja pozostaje zdeterminowana. Zdeterminowana, by pielęgnować wspaniałą społeczność, która tworzyła się przez ponad 10 lat wokół projektu SoloJuve.com.

Pragniemy kontynuować naszą przygodę z prowadzeniem witryny i redagowaniem treści o tematyce naszego ukochanego klubu – Juventusu, dlatego też szybko przychodzimy do kolejnego punktu…

Coś się kończy, coś zaczyna czyli… CHEJUVENTUS.PL!!

W tym miejscu chcielibyśmy serdecznie zaprosić Was na naszą nową witrynę, która - w odróżnieniu do SoloJuve - będzie w 100% przez nas kontrolowana, a przy tym prowadzona przez osoby, które są zmotywowane, aby z każdym dniem ją rozwijać i współtworzyć z użytkownikami. Wspólną decyzją całego zespołu redakcyjnego było stworzenie nowego, niezależnego podmiotu, który nawiąże do lat świetności SoloJuve, gdy strona tętniła życiem, a wszystkie potrzebne informacje na temat Juventusu każdy zainteresowany mógł znaleźć właśnie u nas.

Jednym z naszych głównych celów jest odbudowanie znakomitej społeczności fanów Juventusu, która zgromadziła się wokół SoloJuve, lecz została zaniedbana przez problemy z jakimi zmagaliśmy się przez ostatnie 2-3 lata. Chcielibyśmy stworzyć najlepszą w Polsce platformę dla kibiców Starej Damy, na której każdy znajdzie coś dla siebie. Będą to oczywiście także newsy o włoskim calcio oraz piłce europejskiej mające wpływ na nasz ukochany klub.

Zapraszamy Was zarówno na naszą stronę - CheJuventus.pl - jak i na nasz nowy fanpage na facebooku. Przeglądajcie, sprawdzajcie i dzielcie się swoimi wrażeniami! Czekamy na Wasze opinie! Pamiętajcie, że Wy jako społeczność również (albo przede wszystkim) współtworzycie nasz projekt!

Prosimy o zadawanie pytań w komentarzach pod tym postem, bądź pod postem na CheJuventus.pl. Na wszystkie zapytania nasza kadra redakcyjna postara się odpowiedzieć, by wyjaśnić wszystkie Wasze wątpliwości.

Zaznaczamy również, że nasz portal znajduje się dopiero w powijakach i tworzony jest na bieżąco, a więc na początku nie będziemy w stanie uniknąć wszystkich niedogodności i błędów z tym związanych, ale liczymy, że dołożycie swoją cegiełkę do procesu powstawania witryny i zasypiecie nas swoimi pomysłami i spostrzeżeniami.

Pozdrawiamy i zapraszamy, Redakcja CheJuventus.pl (wcześniej SoloJuve.com).

#CheJuventus #ForzaJuve

213213

Komentarze (18)

Przepraszamy, że news taki rozjechany, ale fizyka SoloJuve pokonała nas nawet na tym ostatnim zakręcie Post wygląda jak wygląda i z niewiadomych przyczyn zablokowała się w nim możliwość edycji, a nie posiadam odpowiedniego dostępu, żeby to zmienić.

  Załączniki
 

Szanowna redakcjo, chcę Wam podziękować za wspólnie spędzone 10 lat. Mimo że nie zasypywalem SJ setkami komentarzy, to na pewno przeczytałem 99% treści na stronie.
Wiem, że takich użytkowników jest (było) więcej. Solojuve, jak i sam Juventus, to zawsze była klasa. Strona, od której odwiedzin zwykle zaczynałem dzień... Do zobaczenia na chejuventus.pl!

  Załączniki
 

Panowie Redaktorzy! Obecni i już byli!

Chciałbym Wam podziękować za cały trud i wysiłek przez te wszystkie lata. Wielu kibiców licytuje się ile to lat są fanami/kibicami/sympatykami Juventusu, jakby to miało jakiekolwiek znaczenie (ileż to dyskusji było już na ten temat), ale w tym wypadku mogę powiedzieć, że jestem z Wami od początku, bo śledziłem Was codziennie zanim jeszcze połączyliście 3 witryny.

Uważam Was (i jeśli Che JUVENTUS utrzyma ten poziom), i nadal będę za NAJLEPSZĄ polską witrynę o Juventusie. Konkurencyjna nie ma nawet startu, bo Wy staraliście się rozwijać, dostosowywać do obecnych trendów i co istotne przede wszystkim dla mnie, jako grafika, staraliście się przekazać...

Panowie Redaktorzy! Obecni i już byli!

Chciałbym Wam podziękować za cały trud i wysiłek przez te wszystkie lata. Wielu kibiców licytuje się ile to lat są fanami/kibicami/sympatykami Juventusu, jakby to miało jakiekolwiek znaczenie (ileż to dyskusji było już na ten temat), ale w tym wypadku mogę powiedzieć, że jestem z Wami od początku, bo śledziłem Was codziennie zanim jeszcze połączyliście 3 witryny.

Uważam Was (i jeśli Che JUVENTUS utrzyma ten poziom), i nadal będę za NAJLEPSZĄ polską witrynę o Juventusie. Konkurencyjna nie ma nawet startu, bo Wy staraliście się rozwijać, dostosowywać do obecnych trendów i co istotne przede wszystkim dla mnie, jako grafika, staraliście się przekazać wszystko nie tylko rzetelnie, ale i w ładnej formie. A kalendarze co miesiąc były na mojej tapecie (co tam, że czasem były opóźnienia, ale BYŁY!)

Niezliczoną ilość razy, będąc na wakacjach, przy jakimkolwiek dostępie do internetu (kto by wtedy marzył o internecie w komórkach), biegłem do kafejki, by sprawdzić przede wszystkim 2 strony - pocztę i właśnie Was.

Dziękuję za te wszystkie lata i mam nadzieję, że podobnie jak to było przy połączeniu, to tylko kolejny krok w celu kontynuowania wspaniałego projektu jakim jest soloju.... Che JUVENTUS!

Czytaj więcej
  Załączniki
 

Również do zobaczenia. Szkoda, że nie dało się tu dogadać tu.

  Załączniki
 

Przykro mi bardzo. Chętnie jednak będę uczestniczył w odbudowywaniu środowiska SoloJuve (którego swego czasu byłem redaktorem i adminem) na nowo utworzonej przez Was stronce. Proszę któregoś z Was o kontakt w wiadomości prywatnej. Solo Juve!

PS: Z tego co pamiętam okres wyczekiwania na stronę był nawet dłuższy niż 2 lata, mnie się osobiście wydaje, że zapowiedzi były 3-4 letnie, ale może mnie pamięć mylić.

  Załączniki
 

z ciekawosci az sprawdzilem swoj staz, 8 lat, a na pewno na dlugo przed rejestracja sledzilem wasze newsy. Dzieki za poswiecony czas i do zobaczenia na chejuve <3

  Załączniki
 

Również dziękuję za ciężką pracę i widzimy się na Che JUVENTUS

  Załączniki
 

Te 10 lat, to po fuzji solo z bianconeri jest liczone, tak? To już szmat czasu, ale skoro z odejściem Marchisio Juve przestało być romantyczną historią, to można zmienić stronę, niby dalej ta historia się toczy ale sentyment już nie ten

  Załączniki
 

To chyba mój ostatni wpis tutaj. Ostatni gasi światło. Przykre to, ale widocznie wszystko kiedyś się kończy. Żal tylko ogromnego zaangażowania ludzi i ich codziennej, ciężkiej pracy, która nie spotkała się z podobną postawą ze strony właścicieli serwisu.

Tymczasem do zobaczenia na chejuventus.pl!

  Załączniki
 

Pamiętam jak SJ było tylko pomysłem i nie miało nawet nazwy. Widzę, że swój pierwszy artykuł dodałem w lutym 2006 więc tych lat było trochę więcej niż 10. Pierwsza fuzja z JuventusTuryn i z JuveZone to też chyba jeszcze 2006, może 2007 rok. Potem z Bianconeri.pl w okolicach 2009. Szkoda pracy włożonej w SJ, szkoda że nie udało się zachować ciągłości.
Powodzenia z nową stroną, chociaż szczerze mówiąc ciężko mi będzie się przestawić po tylu latach, bo na SJ byłem codziennie.

  Załączniki
 

Od kilku lat jasnym było, że strona przeżywa trudne momenty i biorąc pod uwagę wszystkie problemy z tym związane aż dziw, że ostateczny koniec nastąpił dopiero teraz. Oczywiście, że mamy do czynienia ze smutnym momentem, ale cieszy, że ludzie odpowiedzialni za kształt serwisu mają chęć prowadzenia swojej działalności pod innym szyldem. Na solojuve udzielam się od lat, przez krótki czas redagowałem newsy, tak więc wypada mi podziękować za wszystkie emocje, które mogłem tu uzewnętrzniać.

Na koniec dodam, że znamiennym jest fakt, iż witryna działała pierwszorzędnie w momencie gdy Juventus przeżywał najtrudniejsze chwile w swojej historii, zaś kiedy zdominował ligę, stał się czołową...

Od kilku lat jasnym było, że strona przeżywa trudne momenty i biorąc pod uwagę wszystkie problemy z tym związane aż dziw, że ostateczny koniec nastąpił dopiero teraz. Oczywiście, że mamy do czynienia ze smutnym momentem, ale cieszy, że ludzie odpowiedzialni za kształt serwisu mają chęć prowadzenia swojej działalności pod innym szyldem. Na solojuve udzielam się od lat, przez krótki czas redagowałem newsy, tak więc wypada mi podziękować za wszystkie emocje, które mogłem tu uzewnętrzniać.

Na koniec dodam, że znamiennym jest fakt, iż witryna działała pierwszorzędnie w momencie gdy Juventus przeżywał najtrudniejsze chwile w swojej historii, zaś kiedy zdominował ligę, stał się czołową drużyną w Europie zdolną sprowadzić do siebie zawodnika klasy Ronaldo serwis stopniowo padał. Życie bywa przewrotne.

Do zobaczenia na CheJuventus.pl!

Czytaj więcej
  Załączniki
 

Wielkie dzięki.
Komentarzy wiele tutaj nie pisałem, zarejestrowałem się zaledwie dwa lub trzy lata temu...ale zaglądałem tutaj systematycznie o wiele wcześniej.
Powodzenia w nowym projekcie.

  Załączniki
 

Konto niby mam tu 6 lat, ale myślę, że sumarycznie zaglądam już pewnie blisko tych 10.

Wiele się tu działo, zmieniało... ale nawet mimo romansów z konkurencyjną stroną i tak zawsze wracałem na stare śmieci, choć może nie spamowałem.

Szacunek i podziękowania dla redakcji, za tyle lat pracy i z chęcią przeniosę się na nową stronę
Pozdr

  Załączniki
 

Jako ze mialem okazje byc czescia budowania poczatkow SoloJuve i zdarzylo mi sie poswiecic swoj czas i napisac pare newsow i artykulow, szkoda ze tak sie zakonczyla przygoda z SoloJuve. Jako ze JP mi nie podchodzi trzeba bedzie sie przeniesc na che Licze ze moze kiedys sie uda zmergowac che z solojuve i wszystko wroci do poprzedniego porzadku

  Załączniki
 

Kibicowaniem Juventusowi zaraziłem się od syna i okazało się, że chyba jest to choroba nieuleczalna. Od długiego czasu wchodziłem na stronę solojuve i jestem pełen podziwu dla ludzi, którzy wykonywali kawał dobrej roboty mimo wielu niedogodności. Jednocześnie rozczarowany jestem postawą właściciela strony, który nie potrafił tego docenić i pewnie do chwili obecnej nie zorientował się jeszcze co dzieje się ze stroną. Trzymam kciuki za powodzenie projektu CheJuventus.

  Załączniki
 

Cóż... Jako jeden z weteranów również pozwolę sobie zabrać głos. Jakby nie było, te 11 czy 12 lat i to dawniej dosyć aktywnych na SJ również mnie zaabsorbowało.

Faktycznie ostatni okres nie należał do ciekawych. Coraz mniej postów (chyba głównie Maciek się starał ciągnąć trupa za uszy), jakość tekstów leciała na pysk, co zapewne było spowodowane desperackim ściągnąłem do redakcji kogokolwiek, komu się tylko chciało pisać. Ja osobiście sam chciałem wrócić do redakcji po tym jak w 2013 ze względów osobistych musiałem sobie dać odpocząć i rozmawiałem z tym przez messangera z 3 osobami (nicków nie przytoczę, bo nie o to tu chodzi) i przez ok 2 lata byłem zwodzony informacjami, że "pogadają...

Cóż... Jako jeden z weteranów również pozwolę sobie zabrać głos. Jakby nie było, te 11 czy 12 lat i to dawniej dosyć aktywnych na SJ również mnie zaabsorbowało.

Faktycznie ostatni okres nie należał do ciekawych. Coraz mniej postów (chyba głównie Maciek się starał ciągnąć trupa za uszy), jakość tekstów leciała na pysk, co zapewne było spowodowane desperackim ściągnąłem do redakcji kogokolwiek, komu się tylko chciało pisać. Ja osobiście sam chciałem wrócić do redakcji po tym jak w 2013 ze względów osobistych musiałem sobie dać odpocząć i rozmawiałem z tym przez messangera z 3 osobami (nicków nie przytoczę, bo nie o to tu chodzi) i przez ok 2 lata byłem zwodzony informacjami, że "pogadają z górą", jakby to były wybory na Prezesa Zarządu. Jednocześnie cały czas obserwowałem coraz większy chaos, analfabetyzm w contencie, brak kontroli nad serwisem i niedziałające funkcje. Zastanawiałem się jakim cudem to jeszcze działa. Wprowadzenie fatalnej nowej odsłony już całkiem dobiło wizerunek SJ.

I w ramach podsumowania powiem, że mając na uwadze powyższe, nawet nie czuję smutku, nostalgii, żalu czy jakichkolwiek negatywnych emocji, ponieważ od dłuższego czasu było jasne, że albo ktoś to ogarnie albo zwyczajnie to pierdzielnie. Pozostaje mieć nadzieję, że nowy portal będzie prowadzony z głową i przede wszystkim z chęciami.

Czytaj więcej
  Załączniki
 

Pozostaje powiedzieć "Adieu" i do zobaczenia na nowej stronie.

  Załączniki
 

Też od conajmniej 10 lat strona startowa, choć nie chciało mi się pisać tyle co niektórzy powyżej, rutynowo czytałem wszystko co się pojawiało, z komentarzami włącznie. Najbardziej brakuje czatu, śmiesznie czasem na nich było.

Cały czas nie wysłaliście mi koszulki, które kiedyśtam były do kupienia mimo że zapłaciłem xD

  Załączniki
 
Póki co nie ma tu żadnych komentarzy

Najnowsze komentarze

Tabela ligowa

# Zespół Z P R PKT
1 Juventus 30 3 5 95
2 Napoli 28 3 7 91
3 Roma 23 7 8 77
4 Lazio 21 8 9 72
5 Inter 20 6 12 72
6 Milan 18 10 10 64
7 Atalanta 16 10 12 60

Wasze Sondy

Mega ultra super hiper spierdolony
20%
Chujowy
20%
Zjebany
20%
Popierdolony
20%
Cipowaty
20%
Dobry trener :D haha, na prawde to jest chujowaty
0%
Panel Menu