Oficjalnie: Drugi komplet strojów

"Klasyczny wygląd z nowoczesnymi elementami" tak Juventus reklamuje drugi komplet strojów na nowy sezon, który dopiero dzisiaj został zaprezentowany.

nowestroje


Nowe stroje mają równie dobrze prezentować się na boisku, jak i w codziennym życiu. Koszulka ma gwarantować wygodę noszenia łącząc jednocześnie elegancję z klasyką, którą cenić mają sobie Bianconeri w nowych strojach.

nowestrojedybalaFrancesca Venturini z Adidasa skomentowała nowe stroje następująco: "Pracując z Juventusem inspirację i ambicję w tworzeniu strojów czerpie się z klubowej historii. Naszym celem jest, by połączyć kultowe już charakterystyki związane z klubem i nadać im współczesny styl, który sprawi, że koszulka będzie odpowiednia zarówno dla kibiców na ulicy, jak i dla piłkarzy na boisku. Stworzyliśmy projekt, który jest zarówno klasyczny, jak i nowoczesny i nadaje świeży wygląd słynnej koszulce".


źródło: juventus.com

Komentarze (8)

Komentarz ze strony przedstawiciela Adidasa jest szczególnie zabawny, gdy weźmie się pod uwagę, że Bayern ma niemal identyczny wzór xd

  Załączniki
  Komentarz ostatnio edytowany około 5 lat(a) temu przez tItOveN

Troszku piżamy, ale ważne, aby na meczu rzucały się w oczy.

  Załączniki
 

Dla mnie każda koszulka, która nie ma wlepki z Jeepem, ma na starcie plusa (nigdy nie zrozumiem, dlaczego te wlepki, wykonane, tak wyglądają przynajmniej, jakby były amatorskie, funkcjonują na naszych strojach). Podobają mi się także kołnierzyki.

@jacojaco
Piżamą można nazwać strój bramkarza w PSG

  Załączniki
 

Kurde nie są złe, ale czuje niesmak co do drugiego trykotu. Jest plus, że nie ma wlepki i nie wiem po co w pierwszym stroju ona się pojawiła jak rok temu wyglądało to o niebo lepiej. Szkoda, że nie ma więcej jakiś złotych elementów, bo niby miały inaczej wyglądać a tu jest elegancja, ale szału nie ma jak dla mnie.

  Załączniki
 

Jak chcieli odwołać się do historii to mogli zafundować nam różowe stroje, albo niebieskie z gwiazdami. Rozumiem, że bardziej chodziło by taką koszulkę można było założyć na ulicę i nie walić po oczach wszystkim.

Czekam na powrót różu.

  Załączniki
 

Mi się nawet podobają, ale niezmiennie czekam na nawiązanie do połowy lat dziewięćdziesiątych, kiedy to nasi zawodnicy grali we wspomnianych wyżej niebieskich trykotach ze złotymi gwiazdami.

  Załączniki
 

Zajebiste. Pierwsza koszulka od dawna która kupię. Za to cała kolekcja Bluz i kurtek dla mnie beznadziejna, więc pierwszy raz od kilku lat nie zakupie absolutnie nic.

  Załączniki
 

Nowa strona ero,tyczna na której znajdziesz sasiadke.
Ponad milion ofert z całej Polski!

http://www.lale-ex.gq
_________________________
Załóż konto za friko! Podglądaj.

  Załączniki
 
Póki co nie ma tu żadnych komentarzy

Najnowsze komentarze

Tabela ligowa

# Zespół Z P R PKT
1 Juventus 30 3 5 95
2 Napoli 28 3 7 91
3 Roma 23 7 8 77
4 Lazio 21 8 9 72
5 Inter 20 6 12 72
6 Milan 18 10 10 64
7 Atalanta 16 10 12 60

Wasze Sondy

Mega ultra super hiper spierdolony
20%
Chujowy
20%
Zjebany
20%
Popierdolony
20%
Cipowaty
20%
Dobry trener :D haha, na prawde to jest chujowaty
0%
Panel Menu