China Merchants Bank nowym partnerem Juve

Juventus wzmacnia swoje relacje z Azją i kontynuuje rozwój w tamtejszym regionie. Dziś ogłoszono, że China Merchants Bank do 2020 roku będzie oficjalnym bankiem Juventusu w Chinach.

China Merchants Bank reprezentuje doskonałość w dziedzinie usług bankowych i jest głęboko zakorzeniony na terytorium Azji, gdzie został uznany za "Bank roku 2016 w Chinach" oraz zają jedenastą pozycję wśród chińskich banków w rankingu globalnym (2017r).

Giorgio Ricci, dyrektor Juve ds. przychodów, globalnego partnerstwa i dochodów korporacyjnych: "Z dumą ogłaszamy to partnerstwo. Jest to piąte porozumienie podpisane z wiodącą marką w Azji i jesteśmy dumni, że będziemy połączeni z wiodąca firmą, taką jak China Merchants Bank. Umowa ta potwierdza wielki potencjał kraju takiego jak Chiny dla rozwoju naszego klubu."

Partnerstwo, które jest dla China Merchants Bank pierwszym takim ruchem wiążącym bank z klubem piłkarskim da możliwość stworzenia kart płatniczych pod wspólną marką za pomocą identyfikacji wizualnej Juventusu, charakteryzującej się rozpoznawalnymi symbolami, takimi jak logo i koszulka. Chiński bank będzie również miał możliwość zaoferowania różnorodnych eksperymentalnych aktywów  i serii zniżek dedykowanych dla fanów Bianconerich w Chinach.

"Partnerstwo z Juventusem to pierwsze porozumienie podpisane przez China Merchants Bank z klubem piłkarskim." - powiedział dyrektor generalny China Merchants Bank, Zhang Dong. "Karta kredytowa pod wspólną marką jest tylko jedną z kilku operacji dedykowanych kibicom z terytorium Chin."

źródło: juventus.com

Komentarze (5)

Świetne posunięcia marketingowe zarządu na przestrzeni ostatnich lat. Jestem ciekaw jak taki kontrakt wpływa bezpośrednio na finanse klubu. Bo pośrednio to wiadomo, że sporo milionów euro przyniesie od azjatyckich kibiców.

  Załączniki
 

O, taką kartę to bym sobie z chęcią sprawił płacenie kartą stałoby się przyjemniejsze

  Załączniki
 

No to za rok zamiast do USA będą tarabanić po Chinach. Oby.

  Załączniki
 

Juventus ma w Chinach mnóstwo kibiców, co jak sądzę miało decydujący wpływ na opisaną powyżej transakcję. Takie informacje mogą tylko cieszyć.

  Załączniki
 

Oby tylko ten bank okazał się lepszy, niż była dyrekcja Milanu

  Załączniki
 
Póki co nie ma tu żadnych komentarzy

Najnowsze komentarze

Tabela ligowa

# Zespół Z P R PKT
1 Juventus 30 3 5 95
2 Napoli 28 3 7 91
3 Roma 23 7 8 77
4 Lazio 21 8 9 72
5 Inter 20 6 12 72
6 Milan 18 10 10 64
7 Atalanta 16 10 12 60

Wasze Sondy

Mega ultra super hiper spierdolony
20%
Chujowy
20%
Zjebany
20%
Popierdolony
20%
Cipowaty
20%
Dobry trener :D haha, na prawde to jest chujowaty
0%
Panel Menu