Konferencja Olympiakosu

Trener Olympiakosu SFP podkreśla, że jego drużynie zależy na pokonaniu Juventusu, mimo że ekipa z Grecji nie może zakwalifikować się nawet do Ligi Europejskiej.

Drużyna z Pireusu została już wyeliminowana z turnieju, a Bianconeri awansują jeśli wygrają swój mecz lub jeśli Sporting nie pokona Barcelony na Camp Nou.

"Przede wszystkim ważne jest, aby grać dobrze." - powiedział Takis Lemonis na swojej konferencji prasowej. "Z pewnością zdobycie dwóch bramek w pierwszym meczu [ze Sportingiem] było bardzo ważne i chcę, abyśmy ponownie tak zagrali i strzelali bramki z Juve.

Każdy mecz w Lidze Mistrzów jest bardzo ważny, nawet jeśli ta ostatnia nic nam nie daje. Dla nas bardzo ważne jest zdobycie trzech punktów przed naszymi fanami, przeciwko świetnemu przeciwnikowi. Jesteśmy w nieco dziwnej sytuacji, ale przede wszystkim to prestiżowy mecz. No i oczywiście jest liga, na którą zdecydowanie musimy zwrócić naszą uwagę, abyśmy mogli w przyszłym sezonie wrócić do Ligi Mistrzów. 

Juventus można pokonać, możemy wygrać z każdym zespołem. Jutro będziemy mieć nieco inną postawę, zmienię podejście, ale nie mogę teraz podać żadnych szczegółów. Zdecydowanie zmienię coś w stylu i filozofii gry. Myślę o tym, co stało się w naszym meczu z Barceloną, gdzie złapaliśmy naszych przeciwników trochę nieprzygotowanych."

Lemonis został zapytany, których zawodników z Juventusu widziałby w swojej drużynie.

"Oczywiście wszystkich jedenastu! Żartuję i nie sądzę, żebym mógł wybrać konkretnego gracza. Juventus to bardzo dobra ekipa, bardzo dobry zespół i myślę, że zagrają ofensywnie, aby zapewnić sobie awans. Zdecydowanie nie będą się oglądać na wynik spotkania Sportingu z Barceloną."

W spotkaniu z dziennikarzami uczestniczył również Felipe Pardo.

"Cieszę się, że mogę pomagać swojej drużynie poprzez strzelanie bramek i jestem bardzo szczęśliwy z dwóch bramek, które zdobyłem w meczu ze Sportingiem. Chcemy zagrać dobry mecz i pokazać, że możemy grać jak równy z równym. Chcemy zakończyć tą kampanię Ligi Mistrzów w najlepszy możliwy sposób."

źródło: olympiacos.org

Komentarze (1)

Typowe stroszenie piórek przed trudnym meczem, ale boisko wszystko zweryfikuje.

  Załączniki
 
Póki co nie ma tu żadnych komentarzy

Najnowsze komentarze

Tabela ligowa

# Zespół Z P R PKT
1 Juventus 23 2 2 71
2 Napoli 22 2 4 70
3 Roma 17 6 5 56
4 Lazio 16 7 5 53
5 Inter 14 3 10 52
6 Milan 14 8 5 47
7 Sampdoria 13 9 5 44

Wasze Sondy

Real
0%
Barcelona
13%
Bayern
0%
Manchester City
0%
Roma
50%
Sevilla
13%
Liverpool
25%
Panel Menu