Oceń Juve: Torino (32/38 SA)

sj-ocensj2Ponownie zapraszamy do oceniania występów Juventinich. Zgodnie z wynikami sondy z poprzednich rozgrywek, oddajemy głosy w 10-cio stopniowej skali, znanej wszystkich fanom piłki nożnej. Serdecznie prosimy o dokonywanie racjonalnych ocen, przyjmując za wyjściową dla każdego zawodnika notę 6. Oceny skrajne powinny być przyznawane jedynie w wyjątkowych sytuacjach. Przypominamy również, że nie jest to ranking popularności i sympatii, ale ocena poczynań konkretnego zawodnika w danym meczu.  Zapraszamy do zabawy i zachęcamy do komentowania jej przebiegu i wyników pod tym artykułem!

 

Buffon
14buffon
{extravote 1}

Bonucci Ogbonna
14bonucci 14ogbonna
{extravote 19} {extravote 5}

Lichtsteiner Padoin
14lichtsteiner 13padoin
{extravote 26}
{extravote 22}

Pirlo
13pirlo
{extravote 21}

Vidal Pereyra Sturaro
14vidal 14pereyra 14sturaro
{extravote 23} {extravote 37} {extravote 27}

Matri Morata
14matri 14morata1
{extravote 32} {extravote 9}
pasek
pasek
Tevez
Pepe
Llorente
14tevez 13pepe 14llorente
{extravote 10}
{extravote 7}
bez oceny
Allegri
14allegri
{extravote 90}

Komentarze (54)

parodia westernu !!!!

  Załączniki
 

Dzisiejszy mecz będzie dla przeciętniaków z Torino idealną okazją do podniety przez najbliższych kilkanaście lat. Wielka szkoda, że nasi nie potrafili choćby zremisować z ambitnym rywalem zza miedzy. Inna sprawa, to fakt, iż każdemu byłoby ciężko o punkty z napadem w postaci słabego ostatnimi czasy Moraty jak również Matriego. Oby w meczu z Fiorentiną Allegri postawił na inny duet snajperski.
W Torino na największe plusy zasłużyli Darmian i Quagliarella.

  Załączniki
 

Krytycy stylu gry w dwumeczu z Monaco powinni być zadowoleni - dzisiaj graliśmy całkiem przyjemnie dla oka. PS na forum jest też dość pokaźna grupa odsyłająca Pirlo na emeryturę... resztę dopowiedzcie sobie sami, to jest nadal kawał zawodasa.

  Załączniki
 

Kiedyś musiało to nastąpić, nie ma co rozmyślać. O komentarz odnośnie Matriego, juz sobie daruje bo nie chce sobie psuć podwieczorka.

  Załączniki
 

Jeden Matri meczu nie wygra.

  Załączniki
 

Andrzej dziś kozacko. Szkoda, że właściwie tylko on.

  Załączniki
 

Lichtsteiner 5 ??? Buahahaha!!! Odkąd przedłużył kontrakt to gra taką padlinę, że szkoda gadać! Mam nadzieję, że Marotta już myśli o sprowadzeniu w lecie nowych bocznych obrońców.

  Załączniki
 

Oczywiście, że w lecie potrzeba nowych bocznych obrońców. Obecni są dobrzy na zmienników, ale żeby wejść na wyższy level to koniecznie są potrzebni jacyś młodzi, dynamiczni, kreatywni w ataku. No chyba że Allegri planuje przejść na taktykę 4-3-3 to wtedy trzeba by było ściągnąć Berardiego i jeszcze kogoś do ataku na skrzydło. Wtedy ta obrona mogłaby od biedy nawet zostać taka jak jest. Przyjdzie Rugani może, wyzdrowieje Caceres i Ogbonna też jest, więc nie tak tragicznie. Priorytet to wzmocnienie siły ofensywnej, bo widać jaki jest problem jak Tevez nie gra albo ma gorszy dzień. Trzeba wierzyć, że kupią jakiegoś topa w końcu i to nawet bez sprzedaży Il PolPo

  Załączniki
 

Potwierdza się stara prawda. Quaq jest 1000 razy lepszym graczem niz Matri który był bezsensu transferem w zimowe okienko. Lepiej grać Buenacasą niż włochem.
Aha, przegraliśmy 3 spotkania w sezonie, zgadnijcie w ilu z nich grał Ogbonna
to że dziś nie miał całej winy to nic ale niestety jego miejsce jest w innym klubie.

  Załączniki
 

Andrzej dziś kozacko. Szkoda, że właściwie tylko on.


Andrzej robił to co zawsze. Super podcinki, super wolne...

...plus kompletne olewanie defensywy i straty pod własnym polem karnym.

  Załączniki
 

Wiadomo, Ogbonna to taki talizman przynoszący pecha. Pewnie przez niego zagraliśmy dziś jak banda patałachów.

[quote="eddya":1wx02skw]PS na forum jest też dość pokaźna grupa odsyłająca Pirlo na emeryturę... resztę dopowiedzcie sobie sami, to jest nadal kawał zawodasa.

Ja tam wciąż odsyłam, mimo że go podziwiam i od dzieciaka jest jednym z moich ulubionych zawodników. Andrzej to geniusz - ok, tego nie da się podważyć. Gorsze jest to, że dobre mecze przeplata zwykle seriami znacznie słabszych spotkań. W ostatecznym rozrachunku, nasz środek pola ma więcej do zaoferowania w ofensywie i jest mocniejszy w defensywie. Przebłyski geniuszu Pirlo to imo zbyt mało, aby wciąż trzymać go na...

Wiadomo, Ogbonna to taki talizman przynoszący pecha. Pewnie przez niego zagraliśmy dziś jak banda patałachów.

[quote="eddya":1wx02skw]PS na forum jest też dość pokaźna grupa odsyłająca Pirlo na emeryturę... resztę dopowiedzcie sobie sami, to jest nadal kawał zawodasa.

Ja tam wciąż odsyłam, mimo że go podziwiam i od dzieciaka jest jednym z moich ulubionych zawodników. Andrzej to geniusz - ok, tego nie da się podważyć. Gorsze jest to, że dobre mecze przeplata zwykle seriami znacznie słabszych spotkań. W ostatecznym rozrachunku, nasz środek pola ma więcej do zaoferowania w ofensywie i jest mocniejszy w defensywie. Przebłyski geniuszu Pirlo to imo zbyt mało, aby wciąż trzymać go na pierwszym planie. A wątpię aby Andrea dał się przesunąć na rolę jokera czy rezerwowego.
Gdyby dziś mógł zagrać Marchisio zamiast Pirlo, to mecz mógłby się skończyć zupełnie inaczej. Ofc. moglibyśmy przesrać 2:0, bez honorowej bramki, ale może Claudio ogarnąłby naszą defensywę i był tam, gdzie dziś powinni być inni.

Czytaj więcej
  Załączniki
 

Nie ma co gdybać. Uważam, że Juve wyrosło już z konieczności grania Pirlo. Radzimy sobie dostatecznie dobrze bez cofniętego rozgrywającego, przez którego mamy w środku pola zawodników nastawionych bardziej defensywnie. Bardzo mi się podobało, że dziś Andrzej podchodził wyżej trochę, ale najczęściej i tak stoi na środku boiska po tym jak rozrzucił piłę na lewo lub prawo. Może czas zmienić barwy i pójść śladem np. Di Natale, gdzie gorszy team będzie potrzebował kogoś, kto nada odpowiednie tempo całej ekipie. Niemniej, jego oraz Maxa decyzja.
r.a.b.- masz rację, ale zauważyłem inną analogię: przegraliśmy 3 mecze i w każdym z nich na ławce siedział Allegri.... pszypadek?!

  Załączniki
 

Co do Pirlo dzisiaj, to akurat w tym meczu ja widziałem zdecydowanie mniej strat/kiwek przed naszym polem karnym niż zwykle. Co do ogólnego zaś rozliczania Andrei, to zgodzę się z wami, że raczej nie ma już mowy o konieczności konstruowania naszej drużyny w oparciu o niego w pierwszej kolejności.

Jednak w kontekście końcówki tego sezonu, i być może następnego, to mam dziwne przeczucie, że Andrzej w tych większych meczach jest w stanie wznieść się na wyżyny. Uważam, że temu gościowi przede wszystkim ciężko się przygotować mentalnie do kolejnego meczu z ogórkami w Serie A, stąd jest wtedy jednym z naszych najgorszych zawodasów. Natomiast uważam także, że będziemy mieli z niego pożytek w...

Co do Pirlo dzisiaj, to akurat w tym meczu ja widziałem zdecydowanie mniej strat/kiwek przed naszym polem karnym niż zwykle. Co do ogólnego zaś rozliczania Andrei, to zgodzę się z wami, że raczej nie ma już mowy o konieczności konstruowania naszej drużyny w oparciu o niego w pierwszej kolejności.

Jednak w kontekście końcówki tego sezonu, i być może następnego, to mam dziwne przeczucie, że Andrzej w tych większych meczach jest w stanie wznieść się na wyżyny. Uważam, że temu gościowi przede wszystkim ciężko się przygotować mentalnie do kolejnego meczu z ogórkami w Serie A, stąd jest wtedy jednym z naszych najgorszych zawodasów. Natomiast uważam także, że będziemy mieli z niego pożytek w tych kilku topowych spotkaniach.

Czytaj więcej
  Załączniki
 

R.A.B.,
Za to wygraliśmy 100% spotkań w tym sezonie, w których wystąpił De Ceglie.

  Załączniki
 

Żeby przestać grać Pirlo z tyłu niestety ale musimy zakupić jakiegoś środkowego pomocnika z ofensywnym nastawieniem. Wtedy Marchisio jako defensywny Vidal Pogba ktoś nowy .

  Załączniki
 

QuaQ pokazał że zjada Morate i Matriego, Ogbonna pokazał że umie ładnie przekazać piłkę do kolegi i nie przewraca się ale zaciętość przy bronieniu też nie ta sama co u Chiellona zwłaszcza druga bramka obejrzyjcie powtórkę pod Contem:P zachowania Angelo stoi odwraca się i przygląda..

  Załączniki
 

Bonucci dziś zagrał gorzej niż Ogbonna. Przy pierwszej bramce zamiast pobiec w stronę piłki to wrócił na linię, natomiast przy drugiej zostawił Angelo 2 przeciwników do krycia (murzynek ładnie krył drugiego, tego dalej od piłki).
Kolejny słaby mecz Hiszpana, mam nadzieję, że po ponad miesiącu skończę to pisać po każdym meczu.
Matri sam nam meczu nie wygra. Dziś co prawda brakowało skuteczności, ale i tak dawał 2000000x więcej niż Morata. Klasa wyżej niż jakikolwiek inny przebywający wczoraj na boisku napastnik (Tevez też nic nie pokazał) :tuptup:
Dobrze, że Lazio też się potyka. 4 pkty do Scudetto.

  Załączniki
 

Dziwi mnie, że was jeszcze nie znudziło to pieprzenie o Matrim.

  Załączniki
 

[quote="clyde":8cnbq093]Dziwi mnie, że was jeszcze nie znudziło to pieprzenie o Matrim.

marne podróby Apo naśladują nieudolnie ale jak tam chcą Forumowa zabawa

  Załączniki
 

Wszystko fajnie, ale to już od dawna jest nudne. Inna sprawa, że to dość zabawne, że w żarty o Matrim angażują się ci, którzy jeszcze niedawno na poważnie rozprawiali o jego zaletach, stawiając go wyżej od chociażby Quagliarelli.

  Załączniki
 

[quote="clyde":3i5w2dv2]Wszystko fajnie, ale to już od dawna jest nudne. Inna sprawa, że to dość zabawne, że w żarty o Matrim angażują się ci, którzy jeszcze niedawno na poważnie rozprawiali o jego zaletach, stawiając go wyżej od chociażby Quagliarelli.

Pamietasz odejmowanie bramek Quaqa przeciwko Pescarze? :lol: :lol: :lol:

  Załączniki
 

Clyde, a mnie dziwi, że wszystko odbierasz jako żart, czy też prowokacja. Żarty żartami, ale Matri jest lepszy niż Quag.
Ja akurat bramek nie odejmowałem, a starałem się pokazać jak hat trick ze spadkowiczem może wpłynąć na średnią goli. Szmat czasu minął, a dla niektórych to nadal za trudne.
Dziwi mnie też to, że bramki strzelone Pescarze są dla niektórych tak ważne, jak strzelone w finale LM.

  Załączniki
 

[quote="zigh":7f0ohpfk]Clyde, a mnie dziwi, że wszystko odbierasz jako żart, czy też prowokacja. Żarty żartami, ale Matri jest lepszy niż Quag.
Ja akurat bramek nie odejmowałem, a starałem się pokazać jak hat trick ze spadkowiczem może wpłynąć na średnią goli. Szmat czasu minął, a dla niektórych to nadal za trudne.
Dziwi mnie też to, że bramki strzelone Pescarze są dla niektórych tak ważne, jak strzelone w finale LM.

Bo jesteś jedną wielką prowokacją. Bramki strzelone Pescarze są ważne, btw Quaq strzelał w wazniejszych meczach niż Matri

  Załączniki
 

Nom, 3 bramki w meczu wygranym 6-1 są zawaliście ważne Ważna to była bramka w meczu z Chelsea, albo Matriego z Celticiem.

  Załączniki
 

zigh Matrigol strzelił w finale LM nie pamietam..

QuaQ strzelił w LM na wyjeździe Chelsea - pamiętam

  Załączniki
 

bieniorz szkoda czasu na dyskusję. Boisko same pokazało że Quaq jest lepszy

  Załączniki
 

Już to milion osób pisało, że ocenianie Quagli czy Matriego w ostatnich sezonach większego sensu nie miało, bo po prostu dostawali bardzo mało szans i nie mogli się rozegrać. Jedne słaby mecz i Conte sadzał na ławie dając za to z uporem maniaka grać innym ulubieńcom.

Jak Quagliarella grał w miarę regularnie to zapewniał niezłą grą lub bramki. Matri miał z to straszne przestoje jeśli chodzi o strzelanie goli. Inni napastnicy, każdy ma swoje zalety i wady, ja cenię napastników z dobrą techniką i bombą w nodze, dlatego stawiam na Quagliarelle, Matri jest za to sprytnym napastnikiem, ale jak dla mnie zbyt topornym.

  Załączniki
 

ja cenię napastników z dobrą techniką i bombą w nodze, dlatego stawiam na Quagliarelle


Tylko że te cechy nie pasują do Fabio. Ani nie dysponuje atomowym strzałem, ani dobrą techniką. Tak naprawdę ciężko wymienić jedną cechę w której Quaqliarella byłby naprawdę świetny. Bo to że ma zdolnośc do strzeliania przepięknych bramek, to raczej łud szczęscia niż zasługa umiejętności. Dla mnie od zawsze był nijakim napastnikiem, który jestnzwyczajnie za słaby, żeby odgrywać znaczącą rolę w takim klubie jak Juventus. Kopia Caceresa, tylko z innej pozycji na boisku.

  Załączniki
 

[quote="Bieniorz":w1ovomof]zigh Matrigol strzelił w finale LM nie pamietam..

QuaQ strzelił w LM na wyjeździe Chelsea - pamiętam
Gdzie napisałem, że strzelił w finale? Jakbyś ogarnął tamtą dyskusję, a nie wcinał się bez sensu, nie mając o niej zielonego pojęcia, to byś wiedział.
Napisałem też, że Quag strzelał z Chelsea, Matri z Celticiem.
Obóz Quagliarelli tak zaciekle bronił tych trzech bramek z Pescarą, że pewnie są one dla nich ważniejsze niż gol z Chelsea :faja: :tuptup:

[quote="Apo":w1ovomof]Tak naprawdę ciężko wymienić jedną cechę w której Quaqliarella byłby naprawdę świetny.
Naparzanie z każdej pozycji

  Załączniki
 

Jakby się komuś chciało, mógłby zrobić podsumowanie Matri vs Quagliarella, jeśli chodzi o ilość bramek (przeciwko komu, jakie znacznie dla wyniku) i asyst. Oczywiście, to byłyby tylko suche statystyki, ale przynajmniej rzuciłoby nieco światła w kwestii zajebiście ważnych bramek Quagliarelli i guzik wartych bramek Matriego. Czy jak to tam szło.

  Załączniki
 

wystarczy zobaczyć kto grał w kadrze a kto nie

  Załączniki
 

[quotexuti14z]Ani nie dysponuje atomowym strzałem, ani dobrą techniką.
[/quotexuti14z]
https://www.youtube.com/watch?v=4WS2f5Us-IA

Pooglądaj może zdanie zmienisz. W Serie A niewielu napastników, którzy mają mocniejszy strzał od Fabio. technika nienaganna również przy strzałach widać. Żeby walić gole piętkami, przewrotkami i strzałami technicznymi trzeba mieć dobrą technikę. Pokaż mi ile takich goli strzelił Matri, bo ja pamiętam tylko strzały klasyki jak ich wiele, zazwyczaj po ziemi.

Poza tym Quagliarella sprawdzał się w każdym włoskim klubie, w którym grał, Matri... sami dobrze wiemy jak było.

Założyć siatkę Cechowi w LM to było coś jak dla mnie, strzelać gole praktycznie z każdej...

[quotexuti14z]Ani nie dysponuje atomowym strzałem, ani dobrą techniką.
[/quotexuti14z]
https://www.youtube.com/watch?v=4WS2f5Us-IA

Pooglądaj może zdanie zmienisz. W Serie A niewielu napastników, którzy mają mocniejszy strzał od Fabio. technika nienaganna również przy strzałach widać. Żeby walić gole piętkami, przewrotkami i strzałami technicznymi trzeba mieć dobrą technikę. Pokaż mi ile takich goli strzelił Matri, bo ja pamiętam tylko strzały klasyki jak ich wiele, zazwyczaj po ziemi.

Poza tym Quagliarella sprawdzał się w każdym włoskim klubie, w którym grał, Matri... sami dobrze wiemy jak było.

Założyć siatkę Cechowi w LM to było coś jak dla mnie, strzelać gole praktycznie z każdej pozycji czy to głową piętką, przewrotką, wolejem podcinką też - tylko ignorant może lekceważyć takie rzeczy.

Czytaj więcej
  Załączniki
 

https://www.youtube.com/watch?v=HRp6k9ZnaYM Mistrz techniki.

Pierwsze 1o bramek z top 20 Fabio to bramki jakich 100 w każdy weekend. Techniczny majstersztyk to wyłącznie bramka nr 7. Atomowych strzałów w tym filmiku- może 2. Na świecie znajdzie się się pewnie kilku piłkarzy którzy trafia z 40 metrów w światło bramki.

Numer 1 na typ filmiku, doskonale podsumowuje Fabio. Strzał z kilkudziesięciu metrów, nawet nie spojrzał jak jest bramkarz ustawiony, tylko uderzył na aferę. Zwykły fart, który nie dowodai o dobrej technice, ani o atomowym uderzeniu. Fabio kilka takich spektakularnych bramek wpadło, bo on takich strzałów próbuje w każdym meczu.

  Załączniki
 

Sfarcił w ogóle, że został zawodowym piłkarzem Zero skilla tylko przypadek.
Gość ma świetnie ułożone obie nogi, w dodatku świetnie wykańcza.

  Załączniki
 

[quote="pogon17":1l829t04]strzelać gole praktycznie z każdej pozycji czy to głową piętką, przewrotką, wolejem podcinką też - tylko ignorant może lekceważyć takie rzeczy.
Jak raz na 30 prób mu wpadnie, to i tak często. Przecież on co mecz strzela z dziwnej pozycji po 5-6 razy.
FQ w Serie A 88 goli w 295 meczach, Mitra 79 w 246 meczach.
W Juve: Q- 30/102, AM- 32/90.
Jakby Quag był taki super, to by łoił bramkę za bramką w barwach Juve. Niestety jedyne co łoił, to strzały z odległości od 20 do 80 metrów w każdym meczu. Chętnie zobaczyłbym średnią strzałów na mecz Quagliarelli.
Dziwnym trafem średnią bramek (moim zdaniem ważniejsza od strzałów, ale u niektórych może być różnie) miał gorszą...

[quote="pogon17":1l829t04]strzelać gole praktycznie z każdej pozycji czy to głową piętką, przewrotką, wolejem podcinką też - tylko ignorant może lekceważyć takie rzeczy.
Jak raz na 30 prób mu wpadnie, to i tak często. Przecież on co mecz strzela z dziwnej pozycji po 5-6 razy.
FQ w Serie A 88 goli w 295 meczach, Mitra 79 w 246 meczach.
W Juve: Q- 30/102, AM- 32/90.
Jakby Quag był taki super, to by łoił bramkę za bramką w barwach Juve. Niestety jedyne co łoił, to strzały z odległości od 20 do 80 metrów w każdym meczu. Chętnie zobaczyłbym średnią strzałów na mecz Quagliarelli.
Dziwnym trafem średnią bramek (moim zdaniem ważniejsza od strzałów, ale u niektórych może być różnie) miał gorszą od Alessandro 'Il Bombardiero'.

Czytaj więcej
  Załączniki
 

A czy ktoś tu o średniej goli pisał? Bo mi się wydawało, że ja napisałem, że wolę takiego napastnika jak Quagliarella, bo ma fajną technikę i strzał i nikt o zdrowych zmysłach tego zanegować nie może. Chciałbym zobaczyć jak to Matriemu "wpada" taki gola jak Quagliarelli. Mam prawo do swoich gustów.

A pisanie, że Quagliarella udowodnił, że nie jest to zawodnik na Juventus przy jednoczesnej sugestii, że Matri w JUve udowodnił swoją wielkość jest po prostu jawnym żartem ze wszystkich czytających (chyba, żeby potraktować to jako zwykły trolling). Zawodnicy na podobnym poziomie, ale prawda jest taka, że póki co tylko Matri błąka się od dwóch lat po wypożyczeniach i nikt go nie chce wykupić...

A czy ktoś tu o średniej goli pisał? Bo mi się wydawało, że ja napisałem, że wolę takiego napastnika jak Quagliarella, bo ma fajną technikę i strzał i nikt o zdrowych zmysłach tego zanegować nie może. Chciałbym zobaczyć jak to Matriemu "wpada" taki gola jak Quagliarelli. Mam prawo do swoich gustów.

A pisanie, że Quagliarella udowodnił, że nie jest to zawodnik na Juventus przy jednoczesnej sugestii, że Matri w JUve udowodnił swoją wielkość jest po prostu jawnym żartem ze wszystkich czytających (chyba, żeby potraktować to jako zwykły trolling). Zawodnicy na podobnym poziomie, ale prawda jest taka, że póki co tylko Matri błąka się od dwóch lat po wypożyczeniach i nikt go nie chce wykupić na stałe, mimo że pewnie Milan sprzedałby go teraz za grosz byleby tylko się go pozbyć.

Spytajcie Torino, czy chce oddać Quagliarellę Matri w lepszych klubach z Serie A nigdy sobie nie radził jakoś rewelacyjnie (Milan, Juve, Milan, Viola), a najlepsze momenty zaliczał w średniakach jak Cagliari, czy Genoa. Stawianie go na piedestał i jednocześnie pisanie jaki Quagliarella słaby przeczy zdrowemu rozsądkowi.

PS: @zigh, w statsach pomijasz, że Quagliarella całą karierę grał na bardzo różnych pozycjach, czasem był skrzydłowym, czasem nawet cofniętym napastnikiem. Tak naprawdę dopiero w Juve regularnie był wystawiany na szpicy, wcześniej różnie bywało

Czytaj więcej
  Załączniki
 

Chętnie zobaczyłbym średnią strzałów na mecz Quagliarelli.


W tym sezonie:

Quagliarella - 10 goli (+3 z karnych). Łącznie 111 strzałów, celność 55%, 3 asysty.

Matri w Genoi - 7 goli. Łącznie 30 strzałów, celność 63%, 5 asyst.

  Załączniki
 

Niewiarygodnym jest, że Matri wciąż znajduje swoich obrońców. Ciekawe czy którykolwiek z fanów Torino wymieniłby Quagiarellę za bohatera kilku ostatnich wpisów.

Co do bramek Q z Pescarą, to nie tyle, że się nimi jaramy, a jedynie kpimy z osób, które ich nie uznawały. Jeżeli zaś chodzi o zestawienie obu panów z tego sezonu, to warto dodać, że Matri stosunkowo często lądował na ławce rezerwowych Genui, natomiast Fabio zwykle bywał pewniakiem w składzie Torino(równa ilość punktów w Serie A na chwilę obecną, poza tym dobra gra w pucharach).

Mam sporą nadzieję, że z końcem sezonu Matri nas opuści, dzięki czemu dyskusje o nim zakończą się na dobre, bo to faktycznie zaczyna robić się...

Niewiarygodnym jest, że Matri wciąż znajduje swoich obrońców. Ciekawe czy którykolwiek z fanów Torino wymieniłby Quagiarellę za bohatera kilku ostatnich wpisów.

Co do bramek Q z Pescarą, to nie tyle, że się nimi jaramy, a jedynie kpimy z osób, które ich nie uznawały. Jeżeli zaś chodzi o zestawienie obu panów z tego sezonu, to warto dodać, że Matri stosunkowo często lądował na ławce rezerwowych Genui, natomiast Fabio zwykle bywał pewniakiem w składzie Torino(równa ilość punktów w Serie A na chwilę obecną, poza tym dobra gra w pucharach).

Mam sporą nadzieję, że z końcem sezonu Matri nas opuści, dzięki czemu dyskusje o nim zakończą się na dobre, bo to faktycznie zaczyna robić się niesmaczne.

@borkos:

Quagliarella zdobył 13 bramek w lidze, dokładając do tego 3 trafienia w LE. Nie wiem po co przekłamujesz jego dorobek. No chyba, że karne również się nie liczą, ale to chyba nie jego wina, że ma w zespole spore poważanie i jest do nich wyznaczany.

Czytaj więcej
  Załączniki
 

Quagliarella zdobył 13 bramek w lidze, dokładając do tego 3 trafienia w LE. Nie wiem po co przekłamujesz jego dorobek.


Eee...? Przecież napisałem - 10 bramek w lidze + 3 z karnych. Gdzie tu jest przekłamywanie?

No chyba, że karne również się nie liczą, ale to chyba nie jego wina, że ma w zespole spore poważanie i jest do nich wyznaczany.


Zigh pytał o celność i skuteczność strzałów. Chyba logiczne, że karnych w takich ustaleniach nie ma sensu brać pod uwagę.

Co do bramek Q z Pescarą, to nie tyle, że się nimi jaramy, a jedynie kpimy z osób, które ich nie uznawały.


Najlepsze jest to, że minęły od tamtej pory ze dwa lata, a Wy dalej nie ogarniacie o co tam chodziło, lub udajecie, że nie...

Quagliarella zdobył 13 bramek w lidze, dokładając do tego 3 trafienia w LE. Nie wiem po co przekłamujesz jego dorobek.


Eee...? Przecież napisałem - 10 bramek w lidze + 3 z karnych. Gdzie tu jest przekłamywanie?

No chyba, że karne również się nie liczą, ale to chyba nie jego wina, że ma w zespole spore poważanie i jest do nich wyznaczany.


Zigh pytał o celność i skuteczność strzałów. Chyba logiczne, że karnych w takich ustaleniach nie ma sensu brać pod uwagę.

Co do bramek Q z Pescarą, to nie tyle, że się nimi jaramy, a jedynie kpimy z osób, które ich nie uznawały.


Najlepsze jest to, że minęły od tamtej pory ze dwa lata, a Wy dalej nie ogarniacie o co tam chodziło, lub udajecie, że nie rozumiecie.

Czytaj więcej
  Załączniki
 

Rozumiemy doskonale, dlatego też do dziś kpimy z tamtejszej nędznej logiki. Pamiętajmy, że ówczesna Pescara była mocniejsza niż dzisiejszy bankrut Parma, a jak wiadomo nawet tego typu zespół potrafi napsuć krwi i trzeba coś umieć, ażeby go użądlić. Dodatkowym plusem Pescary była osoba Perina w bramce.

Przekłamanie? Liga Europy i bramki Q w tychże rozgrywkach. Sądzę, że warto było o tym wspomnieć.

Sądzisz, że którykolwiek z fanów Torino zamieniłby Q na Matriego?

  Załączniki
 

[quote="Borkos":35w7cg54]

Najlepsze jest to, że minęły od tamtej pory ze dwa lata, a Wy dalej nie ogarniacie o co tam chodziło, lub udajecie, że nie rozumiecie.

To było po prostu głupie więc to zasługuje tylko na :lol: :lol: :lol: :lol:

Każdy kto twierdzi że Matri>Quaq jest albo idiotą albo prowokuje

  Załączniki
 

My tu gadu-gadu a w czasie niedzielnego meczu boisko/życie zweryfikowało kto jest lepszy, Matriego lubie za gola strzelonego skarpetą.

  Załączniki
 

Wykorzystując powszechnie używaną skalę () ogólna ocena napastników w moich oczach w ostatnich latach:

Tevez - 10/10
Morata - 6,5/10
Vucinić - 6/10 (4/10 w ostatniej fazie pobytu w Turynie)
Quag - 6/10
Matri - 5/10
Gio - 4/10
Llorente - 6/10 za pierwszy sezon, 3/10 za obecny.


Quag > Matri, dziękuje dobranoc. ;p

  Załączniki
 

Pamiętajmy, że ówczesna Pescara była mocniejsza niż dzisiejszy bankrut Parma


Nie, nie była.

Pescara zdobyła w 38 kolejkach 22 punkty (0,57 na mecz) i straciła aż 84 bramki (2,21/mecz).
Parma zdobyła w 32 kolejkach 23 punkty (0,71 na mecz) i straciła 58 bramek (1,81/mecz).

Rozumiemy doskonale, dlatego też do dziś kpimy z tamtejszej nędznej logiki.


Już wam to Venomik tłumaczył dobrze, ale spróbuję jeszcze raz. Więcej jest wart piłkarz, który strzela regularnie po 1 bramce, niż taki który raz strzeli 5 bramek, a potem w pięciu meczach żadnej.

Przekłamanie? Liga Europy i bramki Q w tychże rozgrywkach. Sądzę, że warto było o tym wspomnieć.


Nie wiem co ma Liga Europy do tego, czy...

Pamiętajmy, że ówczesna Pescara była mocniejsza niż dzisiejszy bankrut Parma


Nie, nie była.

Pescara zdobyła w 38 kolejkach 22 punkty (0,57 na mecz) i straciła aż 84 bramki (2,21/mecz).
Parma zdobyła w 32 kolejkach 23 punkty (0,71 na mecz) i straciła 58 bramek (1,81/mecz).

Rozumiemy doskonale, dlatego też do dziś kpimy z tamtejszej nędznej logiki.


Już wam to Venomik tłumaczył dobrze, ale spróbuję jeszcze raz. Więcej jest wart piłkarz, który strzela regularnie po 1 bramce, niż taki który raz strzeli 5 bramek, a potem w pięciu meczach żadnej.

Przekłamanie? Liga Europy i bramki Q w tychże rozgrywkach. Sądzę, że warto było o tym wspomnieć.


Nie wiem co ma Liga Europy do tego, czy lepiej sobie w lidze radzi w tym sezonie Matri, czy Quagliarella pod względem skuteczności.

Jaranie się bramkami Quagliarelli w LE to zresztą niezły odjazd. Jedna z gry w przegranym meczu, dwie z rzutu karnego. Faktycznie kosmos

Czytaj więcej
  Załączniki
 

@borkos:

Tłumaczył już kilkakrotnie i miałoby to jakikolwiek sens gdyby Quagliarella okazał się dla nas kimś w rodzaju Salenki strzelającego dla Rosji pięć bramek w jednym meczu podczas MŚ w USA, a tak faktycznie nie było, bo poza grą z Pescarą(nie bankrutem, a w miarę normalnie działającą ekipą) Fabio dał nam więcej powodów do radości.
Poza wszystkim w obecnym sezonie Quagliarella prezentuje się lepiej, aniżeli Matri, tak więc trudno będzie wam wymyślić algorytm, który temu przeczy. Niemniej, ciekawe jest to czepianie się do stosunkowo sporej ilości bramek Fabio, przy podawaniu zaledwie suchych liczb względem Matriego, chodzi np. wyśmianie gola z przegranej LE; faktycznie bomba na miarę...

@borkos:

Tłumaczył już kilkakrotnie i miałoby to jakikolwiek sens gdyby Quagliarella okazał się dla nas kimś w rodzaju Salenki strzelającego dla Rosji pięć bramek w jednym meczu podczas MŚ w USA, a tak faktycznie nie było, bo poza grą z Pescarą(nie bankrutem, a w miarę normalnie działającą ekipą) Fabio dał nam więcej powodów do radości.
Poza wszystkim w obecnym sezonie Quagliarella prezentuje się lepiej, aniżeli Matri, tak więc trudno będzie wam wymyślić algorytm, który temu przeczy. Niemniej, ciekawe jest to czepianie się do stosunkowo sporej ilości bramek Fabio, przy podawaniu zaledwie suchych liczb względem Matriego, chodzi np. wyśmianie gola z przegranej LE; faktycznie bomba na miarę kpin z hattricka przeciwko Pescarze.

Na koniec ponawiam pytanie; czy sądzisz, że którykolwiek z kibiców Torino zamieniłby Q na Matriego? Sam zadaj sobie to pytanie, w końcu życzysz piłkarzom Ventury dobrego wyniku na koniec sezonu :faja: .

Czytaj więcej
  Załączniki
 

Tłumaczył już kilkakrotnie i miałoby to jakikolwiek sens gdyby Quagliarella okazał się dla nas kimś w rodzaju Salenki strzelającego dla Rosji pięć bramek w jednym meczu podczas MŚ w USA, a tak faktycznie nie było, bo poza grą z Pescarą(nie bankrutem, a w miarę normalnie działającą ekipą) Fabio dał nam więcej powodów do radości.


Taaaa.

Trójkę z Pescarą strzelił 10 listopada, od tamtej pory w lidze zdobył 3 bramki. Regularność niesamowita.

Poza wszystkim w obecnym sezonie Quagliarella prezentuje się lepiej, aniżeli Matri


Matri grając w Genoi strzelał znacznie częściej od Quagliarelli, jeśli temu drugiemu odejmie się rzuty karne. Także nie wiem, skąd Ci się wzięło to, że Fabio...

Tłumaczył już kilkakrotnie i miałoby to jakikolwiek sens gdyby Quagliarella okazał się dla nas kimś w rodzaju Salenki strzelającego dla Rosji pięć bramek w jednym meczu podczas MŚ w USA, a tak faktycznie nie było, bo poza grą z Pescarą(nie bankrutem, a w miarę normalnie działającą ekipą) Fabio dał nam więcej powodów do radości.


Taaaa.

Trójkę z Pescarą strzelił 10 listopada, od tamtej pory w lidze zdobył 3 bramki. Regularność niesamowita.

Poza wszystkim w obecnym sezonie Quagliarella prezentuje się lepiej, aniżeli Matri


Matri grając w Genoi strzelał znacznie częściej od Quagliarelli, jeśli temu drugiemu odejmie się rzuty karne. Także nie wiem, skąd Ci się wzięło to, że Fabio prezentuje się lepiej. Mitra w Genoi grał świetnie, 7 goli + 6 asyst przez 1030 minut. W tym seria pięciu spotkań, w których zawsze zaliczał gola lub asystę, łącznie 3+3.

Niemniej ciekawe jest to czepianie się do stosunkowo sporej ilości bramek Fabio, przy podawaniu zaledwie suchych liczb względem Matriego, chodzi np. o kpinę wobec gola w przegranym meczu, bo faktycznie bomba na miarę kpin z hattricka z Pescarą.


Ale kto się czepia bramek Fabio, kto kpi? Ja? Zigh spytał o skuteczność obu, więc mu wkleiłem dane. Mi to czy Mitra czy FQ jest lepszy w tym sezonie lata i powiewa.

Na koniec ponawiam pytanie; czy sądzisz, że którykolwiek z kibiców Torino zamieniłby Q na Matriego? Sam zadaj sobie to pytanie, w końcu życzysz piłkarzom Ventury dobrego wyniku na koniec sezonu :faja: .


Czy sądzisz, że gdyby Matri strzelał w Torino tak jak w Genoi, to chcieliby go oddać za kogoś innego?

Czytaj więcej
  Załączniki
 

Dzięki za liczby. Czyli tak jak myślałem, Quag strzela z każdej pozycji w co popadnie i raz na ruski rok wpadnie bramka.
Quag nie spisuje się źle, ale porównując go do Matriego z Genoi (kiedy grał regularnie) po prostu wymięka. Dodatkowo warto wspomnieć, że Mitra nie wykonuje jedenastek, bądź robi to bardzo, bardzo rzadko.
Kiedy Ale grał w miarę regularnie, to spisywał się świetnie.
Czy kibice Torino by się wymienili na Matriego? Po strzelonej bramce Quaga w derbach, pewnie nie. Ale jakby Mitra odpalił jak w Genoi, to jestem pewien, że tak.

  Załączniki
 

@Zigh:

Ja natomiast wątpię, żeby fani naszego rywala zza miedzy, pozbawili się najlepszego strzelca na rzecz Matriego, który nie miał pewnego miejsca w składzie Genui. Rzuty karne? To, że w Torino ufa się Fabio na tyle, że daje mu się okazje do wykonywania jedenastek działa na korzyść 32 latka, przynajmniej ja tak to widzę.
Zresztą o jakiej regularności mówimy? Matri całkowicie zawiódł w Milanie, nie pokazał niczego ciekawego w Fiorentinie i faktycznie dopiero grając w Genui nawiązał do swojej najlepszej dyspozycji sprzed lat, niemniej i tak nie zagwarantował tam sobie miejsca w pierwszym składzie i choćby w konfrontacji z Juventusem rozpoczął spotkanie na ławce rezerwowych.

  Załączniki
 

Zresztą o jakiej regularności mówimy?


O tej z Genoi, gdzie strzelał i asystował jak na zawołanie zapewniając Genoi punkty.

Nie wiadomo po cholerę Preziosi się go pozbył, facet był najlepszym zawodnikiem drużyny, a w jego miejsce przyszedł Borriello, który póki co nie strzelił ani jednego gola. No ale Preziosi chyba się w Marco zakochał, bo ściągnął go już po raz trzeci.

  Załączniki
 

Skoro Matri był takim Bogiem w Genoi to czemu tak łatwo pozbyto się go na rzecz Borriello? Śmieszne takie rozkminy, nic takiego niesamowitego nie grał, puścili go lekką ręką na rezerwę do Juve. Matri już w drugim swoim sezonie w Juve grał po prostu żenująco, słusznie go Conte na ławce sadzał, bo jak grał to nie wnosił do zespołu absolutnie nic. Quag mimo śmiania się ile to strzałów nie oddaje, to jednak te strzały coś dają, bo bramki zwyczajnie padają. Fabio może strzelić gola z niczego albo z bardzo mało obiecującej akcji. Matri strzela tylko w polu karnym jak się dobrze obróci. Piłkarzy różni to, że Fabio zalicza mniej strat (bo woli strzelić z każdej pozycji), a Matri niestety swoimi...

Skoro Matri był takim Bogiem w Genoi to czemu tak łatwo pozbyto się go na rzecz Borriello? Śmieszne takie rozkminy, nic takiego niesamowitego nie grał, puścili go lekką ręką na rezerwę do Juve. Matri już w drugim swoim sezonie w Juve grał po prostu żenująco, słusznie go Conte na ławce sadzał, bo jak grał to nie wnosił do zespołu absolutnie nic. Quag mimo śmiania się ile to strzałów nie oddaje, to jednak te strzały coś dają, bo bramki zwyczajnie padają. Fabio może strzelić gola z niczego albo z bardzo mało obiecującej akcji. Matri strzela tylko w polu karnym jak się dobrze obróci. Piłkarzy różni to, że Fabio zalicza mniej strat (bo woli strzelić z każdej pozycji), a Matri niestety swoimi zachowaniami w polu karnym i stratami przysparzał o palpitację.

Podsumowując, ani jeden ani drugi wybitnymi piłkarzami nie byli, po prostu to są wyróżniający się jak na Serie A napastnicy. Praktycznie każdy trener trenujący Quagliarellę stawiał na niego, czego o Matrim powiedzieć nie można również w kontekście kadry narodowej, w której zagrał kilka meczów i tyle.

Czytaj więcej
  Załączniki
 

@borkos:

O miłości Preziosiego do Borriello pisałem już kilkakrotnie, ale to temat na osobną dyskusję :faja: Z jednej strony Marco podczas swoich poprzednich dwóch przygód w Ligurii, dał zespołowi sporo(zwłaszcza za pierwszym razem), ale jego forma z okresu gry chociażby w West Hamie nie zapowiadała, że nawiąże on do swoich najlepszych lat.
Wracając do Matriego, to trudno mi określać jego grę dla wspominanej Genui tak pozytywnie jak wam. Strzelał stosunkowo dużo, niemniej nie miał zapewnionego miejsca w pierwszym składzie i tak jak wspomniałeś - pozbyto się go bez żalu. Czasem się zastanawiam czy ktoś poza wami ocenia Matriego tak wysoko :faja: .

  Załączniki
 

Skoro Matri był takim Bogiem w Genoi to czemu tak łatwo pozbyto się go na rzecz Borriello?


Nie wiem, to nie ma logicznego wytłumaczeniu.

nic takiego niesamowitego nie grał


Grał lepiej niż FQ w Torino.

Matri już w drugim swoim sezonie w Juve grał po prostu żenująco, słusznie go Conte na ławce sadzał, bo jak grał to nie wnosił do zespołu absolutnie nic.


Tak samo, jak FQ.

Quag mimo śmiania się ile to strzałów nie oddaje, to jednak te strzały coś dają, bo bramki zwyczajnie padają. Fabio może strzelić gola z niczego albo z bardzo mało obiecującej akcji. Matri strzela tylko w polu karnym jak się dobrze obróci.


Strzelali w Juve tyle samo.

Piłkarzy różni to, że Fabio zalicza mniej strat...

Skoro Matri był takim Bogiem w Genoi to czemu tak łatwo pozbyto się go na rzecz Borriello?


Nie wiem, to nie ma logicznego wytłumaczeniu.

nic takiego niesamowitego nie grał


Grał lepiej niż FQ w Torino.

Matri już w drugim swoim sezonie w Juve grał po prostu żenująco, słusznie go Conte na ławce sadzał, bo jak grał to nie wnosił do zespołu absolutnie nic.


Tak samo, jak FQ.

Quag mimo śmiania się ile to strzałów nie oddaje, to jednak te strzały coś dają, bo bramki zwyczajnie padają. Fabio może strzelić gola z niczego albo z bardzo mało obiecującej akcji. Matri strzela tylko w polu karnym jak się dobrze obróci.


Strzelali w Juve tyle samo.

Piłkarzy różni to, że Fabio zalicza mniej strat (bo woli strzelić z każdej pozycji), a Matri niestety swoimi zachowaniami w polu karnym i stratami przysparzał o palpitację.


No tak, bo strzały Fabio z 50 metrów to nie są straty, a Quaglia to włoski Cristiano Ronaldo, który nogami wiąże krawaty nie róz FQ jakieś super dryblera, nigdy nim nie był i teraz też nie jest.

@Clyde
Ja wcale jakoś wysoko Matriego nie cenię. Dla mnie on i FQ to ta sama półka, przeciętni włoscy napastnicy.

Czytaj więcej
  Załączniki
 

@borkos:

Z tą przeciętnością Quagliarelli i Matriego bym nie przesadzał, biorąc rzecz jasne pod uwagę obecny stan włoskiego napadu, który mówiąc delikatnie nie zachwyca. Oczywiście obaj panowie najlepsze lata mają za sobą i w swoich okresach świetności byli zwyczajnie dobrzy, choć tak czy inaczej niemal od zawsze uznawałem wyższość Fabio nad Matrim, włączając w to obecny sezon. Wolałbym mieć na ławce rezerwowych Q, aniżeli Matriego, który nie daje nam nic.

  Załączniki
 

Quaq jest ceniony przez wszystkich prezesów i kibiców dla których gra, Matri poza kilkoma golami takiej Genui gdzie pozbyto się jego lekką reką nikt po nim nie płacze, nikt do niego nie wzdychał poza kilkoma forumowymi trolkami;p


Sam Tevez powiedział na pytanie kto go zaskoczył techniką we Włoszech to odpowiedział że świętną ma Quaq.
Sam nadaje się do gry na ambitniejszym poziomie niż drewnatri

Wolałbym mieć na ławce rezerwowych Q, aniżeli Matriego, który nie daje nam nic.


Wolałbym mieć na ławce rezerwowych Buenacasę niż Matriego który jest beznadziejnym transferem ale Marrotta poza majstersztykami lubi sprowadzać bezużyteczny badziew na 5 napastnika.

  Załączniki
 
Póki co nie ma tu żadnych komentarzy

Najnowsze komentarze

Tabela ligowa

# Zespół Z P R PKT
1 Juventus 30 3 5 95
2 Napoli 28 3 7 91
3 Roma 23 7 8 77
4 Lazio 21 8 9 72
5 Inter 20 6 12 72
6 Milan 18 10 10 64
7 Atalanta 16 10 12 60

Wasze Sondy

Mega ultra super hiper spierdolony
20%
Chujowy
20%
Zjebany
20%
Popierdolony
20%
Cipowaty
20%
Dobry trener :D haha, na prawde to jest chujowaty
0%
Panel Menu