Szokujący transfer Dybali?! Jest dementi

Argentyński dziennikarz, Mauricio Hidalgo, podał szokujące informacje z których wynika, że  Paulo Dybala przed 31 sierpnia dołączy do Realu Madryt za 180 milionów euro. Jednakże gazeta, w której rzekomo pracuje, zaprzecza jakoby w ogóle go zatrudniała. 

Hidalgo napisał m.in., że "istnieje całkowite porozumienie między Realem Madryt i Juventusem", a La Joya dołączy do ekipy Królewskich jeszcze w tym tygodniu. Hiszpański klub miałby zapłacić 180 milionów euro za Dybalę, natomiast pensja 24-latka miałabywynosić 16 milionów euro za sezon gry.

Autor powyższych doniesień na swoim profilu na Twitterz podaje się za pracownika działu gazety "Olé", zajmującego sprawami dotyczącymi Realu Madryt.  Jednakże, SportMediaset skontaktował się z argentyńską gazetą, która zaprzeczyła, aby ten dziennikarz pracował w jej redakcji. 

Biorąc pod uwagę, że Juve nie ma możliwości uzyskania zastępstwa za Dybalę, a wiarygodność Mauricio Hidalgo już została zakwestionowana, trudno uwierzyć, by informacje miały pokrycie w rzeczywistości. 

Doniesienia od początku wydawały się mało prawdopodobne, lecz ich szokująca treść w krótkim czasie zrobiła zawrotną karierę w mediach społecznościowych, jak i mediach tradycyjnych, będąc przez moment tematem nr 1 we Włoszech. 


źródło: football-italia.net / Twitter

Komentarze (6)

Bez sensu byłoby go teraz sprzedawać , tak nikogo byśmy nie kupili bo okno zamknięte.

  Załączniki
 

Lubię Pawełka ale za te pieniądze pożegnałbym go bez żalu.

W ataku mamy urodzaj, nie jest w tym momencie niezbędny, jego gra od dłuższego czasu nie zachwyca.

Taka oferta w tym momencie to abstrakcja.

  Załączniki
 

Tego rodzaju oferta wydaje się dość absurdalna, a ponadto wątpliwe jest, żeby nasz zarząd zdecydował się sprzedać Dybale już teraz. Z drugiej jednak strony w kontekście siły jaką dysponujemy w ofensywie i nierównej formy Argentyńczyka to wcale nie musiałby być głupi pomysł. Tak czy inaczej mamy do czynienia z plotką.

  Załączniki
 

Tak jak mówicie, sprzedaż Dybali za takie pieniądze nie jest złym pomysłem (chociaż lubię Paulo i chciałbym żeby się poduczył od CR7), gdyby się udało pieniądze z niego wymienić na Chiesę i Pogbę to byłby dobry deal. Ale nie w tym momencie, jak nam się okienko skończyło :P

  Załączniki
 

Może i w ataku mamy urodzaj, ale trzeba pamiętać, że odkąd w Juve pracuje Allegri i jego sztab od przygotowania, to w każdym sezonie pojawia się też plaga kontuzji, a jeżeli zamierzamy walczyć dzielnie na trzech frontach, to potrzebujemy dwóch wyrównanych składów. Chcieliśmy sprzedać Dybalę, to należało to zrobić na spokojnie w trakcie trwania naszego okienka tak, by chociaż część zarobionych środków przeznaczyć na zastępcę Argentyńczyka (np. Chiesę).

  Załączniki
 

Wczoraj późnym wieczorem poszło również dementi od Romeo Agrestiego - "Dybala NIE przejdzie do Realu".

Witamy w erze fejknewsów.

  Załączniki
  Komentarz ostatnio edytowany około 4 lat(a) temu przez tItOveN
Póki co nie ma tu żadnych komentarzy

Najnowsze komentarze

Tabela ligowa

# Zespół Z P R PKT
1 Juventus 30 3 5 95
2 Napoli 28 3 7 91
3 Roma 23 7 8 77
4 Lazio 21 8 9 72
5 Inter 20 6 12 72
6 Milan 18 10 10 64
7 Atalanta 16 10 12 60

Wasze Sondy

Mega ultra super hiper spierdolony
20%
Chujowy
20%
Zjebany
20%
Popierdolony
20%
Cipowaty
20%
Dobry trener :D haha, na prawde to jest chujowaty
0%
Panel Menu