Szczęsny: Nie mogłem odrzucić oferty Juve

Po dwóch latach na wypożyczeniu w AS Romie, Wojciech Szczęsny przeniósł się z Arsenalu do Turynu na zasadzie transferu definitywnego. Polski bramkarz w rozmowie z Mediaset Premium przyznał, że była to oferta, której nie dało się odrzucić.

"Przyszedłem tutaj, bo chcę wygrać wszystko. Wybrałem Juventus z uwagi na ich mentalność zwycięzców. Na każdym kolejnym treningu czuję się silniejszy, lepszy. Gdy Juventus składa ofertę, to ją akceptujesz, wydaje mi się to normalne. W barwach Starej Damy zawsze walczy się o triumf i w tym roku nic się nie zmieniło. 

Rywale w walce o Scudetto? Jest wiele silnych zespołów, w szczególności Napoli z uwagi na ich styl gry. Jest także Roma, a także Inter pod wodzą Luciano Spallettiego dobrze wszedł w sezon. Musimy być gotowi, by wygrać każdy mecz, ale z naszą mentalnością to nie problem. 

Dybala jest niesamowity, nie z tego świata. To jeden z najlepszych piłkarzy na świecie: Lewandowski, Ronaldo, Messi i potem Dybala".

Źródło: football-italia.net

Komentarze (1)

Wydoroślał w Romie niesamowicie. Serie A miała być dla niego tylko przechowalnią na dwa lata. A teraz? Może nasz przyszły Il Capitano? Niemniej bardzo dobry bramkarz, kupiony za niewysokie pieniądze. Jak słyszę, że Hoeness rozważa wpłacenie klauzuli za Ter-Stegena (150 mln, jeśli dobrze pamiętam; osobiście nie cenię go zbytnio - nie jest najlepszy w swym fachu, ale nadrabia arogancją i egocentryzmem) to zrobiliśmy na Wojtku interes życia.

  Załączniki
 
Póki co nie ma tu żadnych komentarzy

Najnowsze komentarze

Tabela ligowa

# Zespół Z P R PKT
1 Napoli 9 0 1 28
2 Juventus 9 1 1 28
3 Inter 8 0 2 26
4 Lazio 8 1 1 25
5 Roma 8 2 0 24
6 Sampdoria 5 2 2 17
7 Fiorentina 5 4 1 16
Panel Menu