Pirlo może wrócić do Juve?

Pojawiły się informacje, że Andrea Pirlo może wrócić do Juventusu w roli ambasadora, lecz ma także i inne propozycje. 

Włoch wczoraj ogłosił zakończenie kariery, a jego ostatnim meczem był pojedynek New York FC z Columbus Crew. La Repubblica informuje dzisiaj, że Pirlo zamierza udać się teraz na urlop, po którym niemal na pewno wróci do Włoch.

Źródło twierdzi, że Juventus ma już dla niego przygotowaną ofertę, która uczyniłaby z Pirlo klubowego ambasadora. Nie jest to jedyna propozycja dla Andrei, gdyż swoją przygotowuje także i FIGC, które byłego zawodnika Juventusu widzi w sztabie reprezentacji Włoch na Mundial, zakładając oczywiście, że Azzurri się do niego zakwalifikują. 

Mówi się też, że w swoim sztabie szkoleniowym Włocha widziałby Antonio Conte, lecz nie wiadomo w jakim klubie, gdyż jego przyszłość w Chelsea nie jest pewna. 

źródło: football-italia.net

Komentarze (6)

Dziwne, że Milan nie proponuje mu posadki. Przydałby się im ktoś taki jak Pirlo w strukturach administracyjnych lub w innej roli, wszak klub z Mediolanu jest na etapie odbudowywania swojej tożsamości i przyznać trzeba, że nie idzie im to dobrze...

Pirlo w Juve? Czemu nie

  Załączniki
 
  1.    anavrin

Pirlo jest ponoć obrażony na Milan, dlatego raczej ten kierunek i tak, czy tak nie byłby przez niego rozpatrywany. Nie czytałem biografii Pirlo, ale milaniści m.in. w oparciu o nią niepochlebnie się obecnie wypowiadają o Andrzeju. Wydaje się, że na ogół to wzajemna niechęć. Sam Pirlo miał gdzieś napomknąć, że dużo bliżej mu do Turynu, gdzie ma więcej przyjaciół.

  Załączniki
  Komentarz ostatnio edytowany około 11 miesiące(ęcy) temu przez tItOveN
  1.    tItOveN

Tak, wiem, ale... moim zdaniem pewnych drzwi nie da się w pełni zamknąć...

  Załączniki
 

Pirlo to inteligentny człowiek - niejednokrotnie mówił, że we Włoszech bliżej mu do nas niż Mediolanu mimo sukcesów i lat tam spędzonych. Na pewno widzi różnice w sposobie prowadzenia klubu, a co za tym idzie lepiej mu będzie mieć pewną posadkę u nas niż nie wiadomo co w Milanie - zapraszamy

  Załączniki
 

Jeśli wróci Pirlo, to raczej tylko jako ambasador klubu w celu promowania klubu.

  Załączniki
 

To byłby policzek dla Milanu.

  Załączniki
 
Póki co nie ma tu żadnych komentarzy

Najnowsze komentarze

Tabela ligowa

# Zespół Z P R PKT
1 Juventus 30 3 5 95
2 Napoli 28 3 7 91
3 Roma 23 7 8 77
4 Lazio 21 8 9 72
5 Inter 20 6 12 72
6 Milan 18 10 10 64
7 Atalanta 16 10 12 60

Wasze Sondy

Mega ultra super hiper spierdolony
20%
Chujowy
20%
Zjebany
20%
Popierdolony
20%
Cipowaty
20%
Dobry trener :D haha, na prawde to jest chujowaty
0%
Panel Menu