De Zerbi: Inter największym rywalem Juve

Trener Sassuolo uważa, że Inter jest największym przeciwnikiem Juventusu.

The Nerazzurri przegrali siedem z ostatnich ośmiu spotkań z Sassuolo, w tym pierwszy mecz obecnego sezonu Serie A.

"Sezon jest długi, a w piłce nożnej nie można zbytnio sugerować się sierpniowymi  wynikami." - powiedział Roberto De Zerbi w wywiadzie dla La Gazzetta dello Sport. "Pomimo porażki z moją drużyną nadal jestem przekonany, że to Inter jest prawdziwym przeciwnikiem Juventusu. Nerazzurri mają coś więcej niż Napoli czy Roma. Ich słabości? Nie można stwierdzić, gdzie kończą się zalety jednego zespołu, a gdzie zaczynają się zalety jego rywali. Są jednak pewni przeciwnicy, których pokonamy tylko jeśli to oni zagrają słabsze spotkanie."

źródło: football-italia.net

Komentarze (4)

Wygrana nad Interem to nic nadzwyczajnego (), ale... to jak Sassuolo grało bez strachu, świetnie operując piłką - zrobiło na mnie ogromne wrażenie. Ciekawe czy to tylko przebłysk i "dobre tło Interu", czy po faktycznie będą groźni.

  Załączniki
 

Na ten moment Inter zagrał w dość drugawym garniturze piłkarzy, więc nie lekceważyłbym ich. Oczywiście mistrza nie wygrają, bo są Interem, którego DNA dewastuje prawie każdy talent piłkarski

  Załączniki
 

Dziwna wypowiedź trenera po zwycięstwie, niby wie jaką ma drużynę i szacunek do lepszych kadrowo zespołów, ale z drugiej strony ja na jego miejscu po wygraniu z Interem bardziej bym chciał zmotywować swoich piłkarzy mówiąc, że jeśli chcemy to możemy pokonać każdego .

  Załączniki
 

Wypowiedź De Zerbiego była logiczna z punktu widzenia tego utalentowanego szkoleniowca. Pamiętajmy, że opiekun Sassuolo jest na dorobku i faktycznie buduje swoją markę. Pierw uczynił z kuriozalnego Benevento efektownie grającego beniaminka, teraz zaś daje faktyczną nadzieję na to, że Sassuolo przynajmniej do pewnego stopnia nawiążą do okresu, kiedy prowadził ich Di Francesco. Inter natomiast jest silny kadrowo i dysponuje logicznym trenerem, niemniej jednak każdy z nas ma świadomość, że nie jest to w ich przypadku gwarancja oczekiwanej jakości. Mam wręcz silne przeczucie, że zawiodą w tym sezonie i nie będą już mieli tyle szczęścia co w poprzednim, ale jak będzie pokażą następne tygodnie...

Wypowiedź De Zerbiego była logiczna z punktu widzenia tego utalentowanego szkoleniowca. Pamiętajmy, że opiekun Sassuolo jest na dorobku i faktycznie buduje swoją markę. Pierw uczynił z kuriozalnego Benevento efektownie grającego beniaminka, teraz zaś daje faktyczną nadzieję na to, że Sassuolo przynajmniej do pewnego stopnia nawiążą do okresu, kiedy prowadził ich Di Francesco. Inter natomiast jest silny kadrowo i dysponuje logicznym trenerem, niemniej jednak każdy z nas ma świadomość, że nie jest to w ich przypadku gwarancja oczekiwanej jakości. Mam wręcz silne przeczucie, że zawiodą w tym sezonie i nie będą już mieli tyle szczęścia co w poprzednim, ale jak będzie pokażą następne tygodnie i miesiące.

Czytaj więcej
  Załączniki
 
Póki co nie ma tu żadnych komentarzy

Najnowsze komentarze

Tabela ligowa

# Zespół Z P R PKT
1 Juventus 30 3 5 95
2 Napoli 28 3 7 91
3 Roma 23 7 8 77
4 Lazio 21 8 9 72
5 Inter 20 6 12 72
6 Milan 18 10 10 64
7 Atalanta 16 10 12 60

Wasze Sondy

Mega ultra super hiper spierdolony
20%
Chujowy
20%
Zjebany
20%
Popierdolony
20%
Cipowaty
20%
Dobry trener :D haha, na prawde to jest chujowaty
0%
Panel Menu