Chiellini: Rozpocząć nowy cykl

Wczorajszy mecz ze Szwecją był ostatnim spotkaniem w reprezentacji Włoch Gigiego Buffona, lecz  także i dla innych starszych wiekiem zawodników, w tym prawdopodobnie Giorgio Chielliniego, który po spotkaniu rozmawiał z mediami.  

"Ostatecznie ten rezultat był sprawiedliwy. Nie jestem kimś, kto będzie mówił o szczęściu czy arbitrze. Chcemy pochwalić Szwedów. Daliśmy z siebie wszystko, ale w tym momencie ewidentnie było to za mało, a oni na to zasłużyli bardziej niż my" przyznał obrońca Bianconerich w rozmowie z Rai Sport. "Musimy wznowić pracę w oparciu o uczucie pokazane nam w Mediolanie, ale także i w całych Włoszech. Byliśmy naprawdę dumni, z tego co widzieliśmy, i brak wyniku z tego powodu jest jeszcze większym rozczarowaniem.

Mamy wielu młodych chłopaków, którzy przez najbliższe lata będą potrzebować takiego samego wsparcia i uczucia. Czeka nas długa droga i po takim upadku jest wiele pracy do wykonania. 

Włochy powrócą bez Chielliniego i Buffona? Nie wiem. Z pewnością rozpoczną ponownie z Verrattim i wieloma innymi urodzonymi w latach 90-tych. Jestem przekonany, że otworzą nowy cykl i że będzie to odrodzenie".

źródło: football-italia.net/tuttojuve.com

Komentarze (0)

Póki co nie ma tu żadnych komentarzy

Najnowsze komentarze

Tabela ligowa

# Zespół Z P R PKT
1 Napoli 21 1 3 66
2 Juventus 21 2 2 65
3 Roma 15 5 5 50
4 Lazio 15 6 4 49
5 Inter 13 3 9 48
6 Sampdoria 12 8 5 41
7 Milan 12 8 5 41

Wasze Sondy

Szczęsny
20%
Higuain
20%
Costa
40%
Ktoś inny? Dopisz w komentarzu
20%
Panel Menu