Capello: Pięciu kandydatów do Scudetto

Były trener m.in. Juventusu w krótkiej wypowiedzi dla La Nazione stwierdził, ze w Serie A o miano najlepszej ekipy walczyć będzie pięć zespołów.

"Nie powiedziałbym, że walka o tytuł rozegra się pomiędzy Napoli i Juventusem. Inter też jest w grze, Roma też jest blisko i musimy dać im czas, by mogli się zgrać i stać prawdziwymi zespołami. Ponadto, również Milan ma bardzo dobry skład. O tytuł powalczy te pięć zespołów, a za faworyta uważam Juventus".

Źródło: football-italia.net

Komentarze (3)

Wydaje mi się że Milan w tym roku nie będzie wielkim zagrożeniem i przy tak grającej czołówce może mieć wielkie problemy z kwalifikacja do LM
FORZA JUVE

  Załączniki
 
  1.    kubijuve

No Milan na razie zdecydowanie rozczarowuje, nawet jeżeli trzeba było zakładać, że od razu nie zaczną grać super, to ich potencjał, a to co grają to dwa różne poziomy. Za to Lazio się bardzo fajnie prezentuje, szczególnie grający chyba życiówkę Immobile.

  Załączniki
 

Wizjonerzy... Wymienił czołówkę, dorzucił czerwono-czarnych z lombardzkiego Chinatown. I co potem ? Jak któryś wygra, to stwierdzi : "A nie mówiłem". Szkoda, że nie dorzucił Lazio - miałby całą paletę wyboru. A co do Immobile - kosztował 8 mln... Niezły geszefciarz z tego Igliego Tare. i

  Załączniki
 
Póki co nie ma tu żadnych komentarzy

Najnowsze komentarze

Tabela ligowa

# Zespół Z P R PKT
1 Napoli 9 0 1 28
2 Juventus 9 1 1 28
3 Inter 8 0 2 26
4 Lazio 8 1 1 25
5 Roma 8 2 0 24
6 Sampdoria 5 2 2 17
7 Fiorentina 5 4 1 16
Panel Menu