Buffon i Bernardeschi żegnają Astoriego

Gianluigi Buffon oraz Federico Bernardeschi za pośrednictwem mediów społecznościowych pożegnali Davide Astoriego, który zmarł w hotelu w Udine przed niedzielnym meczem Serie A.

"Witaj drogi Asto", napisał Buffon w swoim wpisie na Instagramie. "Rzadko kiedy publicznie wyrażam swoje przemyślenia na temat innych, ponieważ nigdy nie chciałem, aby piękno i unikalny charakter relacji, wzajemnego szacunku i uczuć, nie były wykorzystywane lub niewłaściwie wykorzystywane przez tych, którzy nie potrafią uszanować pewnych więzi. W twoim przypadku czuję potrzebę zrobienia wyjątku od tej zasady, ponieważ masz młodą żonę i rodzinę, którzy bardzo cierpią, ale przede wszystkim małą dziewczynkę, która zasługuje na to, by wiedzieć, że jej ojciec był pod każdym względem DOBRĄ OSOBA... PRAWDZIWIE DOBRĄ OSOBĄ."

"Byłeś najlepszym wyrazem staroświeckiego świata, który ludzie pozostawili już za sobą, z wartościami takimi jak altruizm, elegancja, uprzejmość i szacunek dla innych. Byłeś jedną z najlepszych postaci sportowych, z którymi kiedykolwiek się spotkałem. R.I.P.".

Federico Bernardeschi również napisał parę słów adresowanych do swojego byłego kolegi z drużyny.

"Z oczami pełnymi łez, z rozdartym sercem, mówię: Dziękuję, przyjacielu, za twoją pokorę, dobroć, nauki, przyjaźń. Będę za tobą tęsknił i zawsze będę cię nosił w moim sercu. Miej w opiece swoją rodzinę, partnerkę i małą księżniczkę. Tęsknię za Tobą."

astori-buffon
astori-berna

źródło: football-italia.net

Komentarze (3)

Wielka tragedia, moje kondolencje. Człowiek nie powinien tak wcześnie odchodzić.

Szanując pamięć o zmarłym, nie chce być odebrany jako szyderca ale ciekawe czy ruszy śledztwo w sprawie dopingu w piłce.

  Załączniki
 

To jest niepojęta tragedia. Człowiek który jest w sile wieku, wyczynowy sportowiec - kładzie się spać, a rano nie żyje. Trudno taki stan rzeczy zaakceptować.

  Załączniki
 

Przykra sytuacja, aż łezka się w oku zakręciła i oczywiście współczuję rodzinie ale... jaka jest przyczyna zgonu? Sportowiec w tym wieku, który jest pod ścisłą obserwacją lekarzy 24/7 nie powinien odchodzić w ten sposób, a na pewno nie jest to standardowy przypadek.

  Załączniki
 
Póki co nie ma tu żadnych komentarzy

Najnowsze komentarze

Tabela ligowa

# Zespół Z P R PKT
1 Juventus 23 2 2 71
2 Napoli 22 2 4 70
3 Roma 17 6 5 56
4 Lazio 16 7 5 53
5 Inter 14 3 10 52
6 Milan 14 8 5 47
7 Sampdoria 13 9 5 44

Wasze Sondy

Real
0%
Barcelona
13%
Bayern
0%
Manchester City
0%
Roma
50%
Sevilla
13%
Liverpool
25%
Panel Menu