Allegri: Cagliari nie zasłużyło na porażkę

Max Allegri przyznał, że Cagliari nie zasłużyło na porażkę, a ludzie muszą zaakceptować decyzję sędziego o braku przyznania rzutu karnego.

Bianconeri odnieśli kolejne ligowe zwycięstwo dzięki bramce Federico Bernardeschiego.

"Bardzo ważne było, żeby uzyskać korzystny rezultat, więc chwalę chłopców, bo wciąż jesteśmy tuż za Napoli i oddaliliśmy się Interowi oraz Romie. Po objęciu prowadzenia powinniśmy zdobyć kolejną bramkę lub chociaż lepiej kontrolować piłkę, a my pozwoliliśmy Cagliari na rozwinięcie skrzydeł.

Nie powiem, że Cagliari zasłużyło na porażkę. VAR to instrument służący do rozwiązywania kontrowersji, a zamiast tego, tylko je zwiększył, a ludzie nadal nie akceptują decyzji sędziów.

Juventus dobrze spisuje się w tym sezonie. Jesteśmy wiceliderem ligi, awansowaliśmy z fazy grupowej w Lidze Mistrzów, znajdujemy się w półfinale Coppa Italia."

Paulo Dybala ze łzami w oczach opuścił boisko ze względu na kontuzję uda.

"Nie wiemy jeszcze, jak jest źle, będą badania i mamy na szczęście dwutygodniową przerwę i Paulo widocznie będzie musiał odpocząć dłużej, niż inni w tym czasie i mam nadzieję, że będzie świeży na ostatnie tygodnie sezonu."

źródło: football-italia.net