Agent: To nie jest normalne

Agent Marka Hamsika nie może uwierzyć w to, że Juventus ciągle wygrywa spotkania rzutem na taśmę.

Napoli przegrało 4:2 z Romą, podczas gdy bramka Paulo Dybali zapewniła Starej Damie zwycięstwo nad S.S. Lazio, sprawiając, że Bianconeri mają jedynie jeden punkt straty do lidera oraz zaległy mecz z Atalantą do rozegrania.

"Złe mecze mogą się zdarzyć." - powiedział Martin Petras na antenie Radio Kiss Kiss. "Roma zbliżyła się do bramki Napoli cztery razy i strzeliła cztery gole, ale musimy zachować spokój, bo do mety ciągle daleko.

Napoli nie poddaje się, ale porażka po tak wielu zwycięstwach boli. Trzeba jednak przyznać, że to nie jest normalne, że Juventus wygrywa za każdym razem po 1:0 w 90 minucie. Mimo to musimy być spokojni, ciągle możemy ziścić nasze marzenie. Jeśli Napoli będzie grało tak, jak potrafi to będzie ciężko, aby Inter zgarnął z nimi jakieś punkty.

Azzurri się nie podadzą. Mam nadzieję, że ich wola i wielkie pragnienie zdobycia Scudetto przechyli szalę na ich stronę, w porównaniu do Juventusu, który wygrywał przez tak wiele lat z rzędu."

źródło: around-j.com