Buffon ministrem sportu?

Gigi Buffon otrzymał nową propozycję pracy po zawieszeniu butów na kołku.

Bramkarz sugerował niedawno, że nie jest zainteresowany rolą trenera, podczas gdy pojawiły się informacje o możliwości kontynuacji kariery w MLS, ofercie pracy w organach FIFA oraz prawdopodobnej propozycji zajęcia miejsca w zarządzie Juventusu. Na horyzoncie pojawiła się jednak jeszcze jedna ciekawa opcja.

"Jeśli wygramy wybory, Buffon będzie nowym ministrem sportu." - oświadczył Vittorio Sgarbi w wywiadzie dla Vanity Fair, w którym mówił o swojej nowej partii politycznej - Rinascimento. "Buffon jest stonowanym człowiekiem, reprezentuje kraj i zamierza przejść na emeryturę. Interesuje się sztuką i polityką. Wyraził zainteresowanie propozycjami przedstawionymi przez Rinascimento i napisał do mnie o tym. Poszliśmy zobaczyć wystawę sztuki w Trieście i potwierdził swoje poparcie."

źródło: football-italia.net

Ładowanie okładki... Przeciągnij okładkę aby zmienić jej pozycję

Komentarze (2)

Buffon polityk? To tak jak uczciwy złodziej... jakoś mi nie pasuje...

  Załączniki
 

Moim zdaniem Gigi to kapitalny materiał na trenera - ma mentalność zwycięzcy, wielki autorytet u zawodników, poza tym jest pozbawiony trudnego charakteru, który towarzyszy Conte. Jako bramkarz całe piłkarskie życie obserwował mecze, schematy gry obronnej i ofensywnej. Nigdy nie wiadomo jak to się potoczy, ale stawiam, że Gigi będzie dobrym trenerem.

  Załączniki
  Komentarz ostatnio edytowany około 1 tydzień temu przez pogon17
Póki co nie ma tu żadnych komentarzy

Najnowsze komentarze

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Tabela ligowa

# Zespół Z P R PKT
1 Napoli 8 0 0 24
2 Inter 7 0 1 22
3 Juventus 6 1 1 19
4 Lazio 6 1 1 19
5 Roma 5 2 0 15
6 Sampdoria 4 1 2 14
7 Bologna 4 2 2 14

Wasze Sondy

zwyciężył po raz kolejny w Serie A i odpadł z LM w 1/8
33%
zajął drugiej miejsce w lidze, lecz doszedł do finału LM i dał sobie kolejną szanse na triumf w tych rozgrywkach, przy czym wynik i rywal w finale pozostałby niepewny
67%
Panel Menu